Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy egy 24...

Mi az oka annak, hogy egy 24 éves nőnek még nincs kialalkult személyisége?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm úgy látom ilyen, szeretnék neki valahogy segíteni, szegény annyira elveszett. Nem tud kiállni magáért, azt látom, hogy fél bármit is mondani és még mindig a szüleivel él és azt mondja nem mer elköltözni, mert csak veszekedés lenne belőle. Mintha rátelepednének a szülei. Sokszor látom, hogy szorong, nem tudja kifejezni magát, nem mer tenni a céljaiért. Párkapcsolata nem volt még, ahogy én tudom, és nem is nyitott rá. Mi ennek az oka, hogy ennyire nem alakult ki a személyisége? Miért nem mer lépni? Hogy segíthetnék neki?

2022. febr. 27. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Van személyisége, csak ilyen.
2022. febr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Ez egyre gyakoribb jelenség amúgy. Ma már egy 25 éven aluli sokkal inkább közelít agyilag a tinikhez. Ennek több oka is van. De tényleg nagyon gyakori.Én amúgy idén lettem 30 és a korosztályom nagy része is még mindig éretlen kb.
2022. febr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Valószínű azért mert a szülei nem engedik neki, ezt meg hagyja. Van egy hasonló barátom, bár nem hiszem hogy rátelepednének otthon, inkább olyan mintha ő nem akarna leszakadni tőlük.
2022. febr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 32 vagyok és én is hasonló vagyok mint a barátnőd,csak már férjnél vagyok, de nem érzem azt, hogy lenne személyiségem.

Gyerekkoromtol szorongós vagyok, és lényegében szociális fóbiás vmilyen szinten,szegénységben nőttem fel emiatt csúfoltak az iskolában és így tovább. Sosem tudtam kiállni magamért, vagy komolyabb barátkozni. Én úgy gondolom nálam ez az oka. De a barátnődnél lehet más van a háttérbe.

2022. febr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4-es neki is hasonló a háttere
2022. febr. 27. 18:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem nőtt fel.
2022. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!