Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem hülyeség ezen...

Csak szerintem hülyeség ezen kattogni? Korábban is kattogtatok rajta?

Figyelt kérdés

Sokan itt sírnak, hogy háború így, háború úgy. Nem tudnak aludni, ezek kattog az agyuk.


Oké most a szomszédban van, de előtte is voltak háborúk, csak jóval messzebb tőlünk. Vagy ha ugye a közelmúltban történt migránsos dolog ugye a szíreknél. Ezek az emberek akkor is kattogtak, hogy jajj háború van ott? Vagy hogy tőlünk messze is háború folyik, vagy épp mondjuk afrikában éheznek emberek?


Nem provokálni akarok, csak érdekel, hogy ezek az emberek mindenen kattognak, vagy csak most ez a divat és azért ilyenek?

Értem én, hogy szörnyű a háború, meg itt van mellettünk, de hogy valaki annyira kattogjon ezen, hogy ne tudjon aludni, dolgozni az szerintem már túlzás...


2022. febr. 28. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Azért kattognak ezen jobban az emberek, mert ez itt van a közelben, és félnek, hogy Magyarország is belekeveredik. Ez nem csak "most ez a divat". Még ha pl. a világ másik felén van háború, az nem feltétlen van kihatással ránk, és ha Afrikában éheznek, az sem van konkrét kihatással ránk, viszont ez itt van a közelben, és sokan félnek. Amúgy az szerintem is túlzás, ha valaki aludni és dolgozni sem tud emiatt.
2022. febr. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szempontból "kattogok" rajta, hogy sokat beszélünk róla. És nyilván nem jó senkinek sem, hogy ilyen történik.

De ettől még tudok dolgozni, aludni. Azért az szerintem is túlzás.

Abban is van igazság, hogy nagyon sok rossz dolog történik a világban és fura, hogy az emberek hogyan szelektálnak, hogy mi érinti meg őket és mi nem.

2022. febr. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem pedig igenis jogos az ésszerű "kattogás". Túl közel van hozzánk és túlságosan nagy az esély, hogy belevonódunk, ami politikai, gazdasági és humanitárius szempontból is katasztrófa lenne erre a kicsi, gyenge lábakon álló országra nézve. A létbiztonságunkat fenyegeti, ami amúgy sem túl rózsás.
2022. febr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Azert kattognak, kattogunk rajta, mert ha nem is katonai, de gazdasagi kovetkezmenyei lesznek vagy mar vannak is, amit mi is meg fogunk erezni. Plusz ez siman lehet, hogy a belpolitikai viszonyokat is atrendezi, azt ne felejtsuk el, hogy egy honap mulva valasztas van itthon.
2022. febr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Én a buszon lettem rosszul két éve.Ott milyen hatterzajt ellenőrzől? Vagy kikérdezed az utasokat?
2022. febr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!