Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért fáj az embereknek, ha...

Miért fáj az embereknek, ha eddig nem fordítottál rájuk figyelmet, későbbiekben sem akarsz velük foglalkozni?

Figyelt kérdés
Az ember azt sem tudja melyik sebet költözgesse, mert a múltat már rég elfelejtette, de az emberek keresik, hogy tudom, hogy mit csináltál 20 évvel ezelőtt, akik most az élete részei, azok meg minden téren formálnak róla véleményt, nem is maguknak hagyják meg ezt, hanem addig üldözik az embert, még a tudomására nem jut, hogy mit gondolnak róla? A cégnél, ahol dolgozik van egy HR-es. Mikor az ember a legjobb formáját adta, kigáncsolta ő is, majd mikor földön volt, még belé rúgott egyet-kettőt. Ha ilyen szemetek az emberek, akkor miért csodálkozunk azon, hogy háború van, ha egymást nem tudjuk ellenségként sem tisztelni?
2022. febr. 28. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég nehezen érthető, hogy miről szól ez a kérdés.
2022. febr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fő kérdést nézve.

Eddig egy ember akart volna velem foglalkozni normálisan, de elmartam magam mellől. Később éreztem, hogy ez fáj neki. Ő más érzelmi vonalon műkszik, gondoskodó, foglalkozik a másikkal, én nem igényeltem ezt tőle bizonyos ok miatt.

Az emberek máshogy gondolkodnak, és ha nem fogadják el egymást, nincs konszenzus, megértés, vagy nem érzik, hogy a másiknak mire van/nincs igénye, akkor fölös az egész közeledéses téma.

2022. febr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!