Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki reálisan látja a dolgokat,...

Aki reálisan látja a dolgokat, helyzeteket, azt miért nem kedvelik az emberek?

Figyelt kérdés

Pl tudom manipulálni akarnak önös érdekből, elámítani valami valotlan dologgal. Rávilagítok a realitásra, és máris lebiggyed a szájuk.

Vagy reálisan látok egy helyzetet, a tényeket nézem, nem hagyom magam becsapni, akkor is lebiggyed a szájuk.

Miért nem kedvelik az emberek a realistán gondolkodó embereket?


2022. febr. 28. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert szar a valóság.Főleg ha egy olyan szar helyzetben vagy, amivel szemben tehetetlen vagy.
2022. febr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyesmi vagyok, legalábbis az utóbbi időben, racionálisnak mondtak engem. Én is ezt vettem észre, amit te. Szerintem kiábrándító, mikor valaki nagyon tárgyilagosan, szépítés, diplomatikusság nélkül lát, főleg fogalmaz meg dolgokat, akár személyekkel, akár jelenségekkel kapcsolatban. Lehet, ha más fogalmaz így, én is szívesebben hallanék valami szépítő körítést.
2022. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Ki kell, hogy ábrandítsalak, mindenki azt hiszi magáról, hogy reálisan látja a helyzetet.
2022. febr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as nagyon nem! Sokan olyan szinten manipulálhatóak, hogy a feketére is elhiszik hogy fehér!
2022. febr. 28. 19:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
attól még ő azt hiszi. Ugyanúgy, mint te.
2022. febr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez igaz, viszont ha sok a manipulált ember, akkor annak mindig káros következményei vannak az egyénre, és a tarsadalomra nézve is.
2022. febr. 28. 21:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert megmondja a frankót és ez fáj sokaknak.
2022. febr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenki manipulálva van, így vagy úgy.
2022. márc. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!