Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már ilyen veletek? Hogy...

Volt már ilyen veletek? Hogy lehet az ilyen helyzeteket kiküszöbölni?

Figyelt kérdés
Mikor hatalmas lelkesedéssel vágtál neki valaminek, aztán az lett az eredménye, hogy a környezetedben csak a hibákat keresték benne. Hiába tettél meg mindent, hogy minden jó legyen, te jöttél ki rosszul belőle?
2018. nov. 1. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:

A kérdésed első fele, ti. hogy lelkesen nekivágtam valaminek, mire csak a hibákat keresték benne, megtörtént. A második fele már nem, ugyanis nem jöttem ki rosszul belőle, de már én tehetek.

Pl. amikor gitárt vettem, megpróbáltak lebeszélni, hogy minek az nekem, úgysem fogok gyakorolni, csak porosodik majd a sarokban, stb. Viszont nem hagytam, hogy a negatív hozzáállással mások lehúzzanak, csakazértis beleadtam mindent, gyakoroltam, tananyagokat töltöttem le... Múltkor felvettem telóval, ahogy egy fingerpicking bluest pengetek, és mikor visszajátszottam a kétkedőknek, csodálkozva megkérdezték: "Ezt tényleg te játszod?"


Szóval ha tényleg hiszel abban, hogy jó, amit csinálsz, akkor vágj bele! Próbáld meg a kétkedést átalakítani, hogy azért is megmutatod nekik, hogy nagyot tévednek veled kapcsolatban.

2018. nov. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Igen, többször is amíg anyámékkal laktam. Ha valami szar volt, ők csak sopánkodtak de nem kezdtek vele semmit, és amikor én meguntam és próbáltam megoldani akkor csak kritizálták és nem tűnt fel nekik hogy velük ellentétben én legalább próbáltam megoldani a dolgot.
2018. nov. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
Ja olyan is tömegével amit az első írt, hogy valamibe belekezdtem és egész nap hallgattam hogy minek nekem ez a xar (gitár, új rajzeszköz, bármi) úgysem fog menni mert egy hülye vagyok de amikor koncertünk volt vagy kiállításom akkor mindenkinek dicsekedtek.
2018. nov. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!