Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Visszamenőleg kifizettethetik...

Visszamenőleg kifizettethetik velünk?

Figyelt kérdés

Közel két és fél évig laktunk egy albérletben a párommal.

Minden rendben ment, csak eljöttünk onnan.

Az utolsó napunkon, amikor átadtuk a lakást, előtte gyönyörűen kitakarítottunk mindent, mielőtt a kulcsokat leadtuk.

Amit ki kellet fizetni, még kifizettük, kauciót visszakatuk..

Viszont, ma hívta a páromatva volt tulaj, csak épp nem tudta felvenni.

Az új lakó írt nekem smst, én visszahívtam.

Az volt a problémájuk, hogy miután beköltöztek, nem sokkal később észrevették, hogy a zuhanytálca el van repedve egy ponton középen.

Viszont mi erről nem is tudtunk, nekünk is újdonság volt.

Az is lehet, mikor takarítottuk, akkor keletkezhetett.

Nem fogják ránk varrni ezt? 😪

Már eljöttünk onnan.


2022. márc. 1. 04:03
 1/7 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

1. Visszakaptátok a kauciót. Ezzel a tulajdonos elismerte, hogy a részéről minden oké. Majd legközelebb jobban megnézi a lakás állapotát, mielőtt elköszön.

2. Az új lakó mi a francért egyeztetne bármitva a régivel? (A régi irányítsa át a leveleit!) Neki csak a tulajjal van dolga.

Felejtsd el! Semmi dolgod vele. Nehogymár egy sz@ros zuhanytálcát ne tudna kicseréltetni.

2022. márc. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a bizonyíték hogy ti törtétek el? Semmi. Lehet hogy ő törte el mikor beköltözött.
2022. márc. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonymousreview60 ***** válasza:
84%
#2:+1
2022. márc. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Megállapodtatok, pénzügyi dolgokat rendeztétek. Ennyi. Akkor kellett volna ezzel jönnie mikor még nem zártátok le az egészet. 3 hónap múlva meg azzal jön hogy csöpög a csap, rossz a tűzhely most vette észre, azt is kifizeted? Hát én tuti nem tenném.
2022. márc. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nektek velük már nem kell foglalkoznotok.
2022. márc. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen.

A párom is ezt mondta, meg a család is.

Tudom, én vagyok az, aki mindenre ráparázik, meg túlgondol.. Igazából nem is kellett volna visszahívnom az "új (jelenlegi) lakót.

A párom hívta a volt tulaj, csak ő nem vette fel, így nekem írt smst az új lakó.

Kérdeztem, hogy valami baj van, vagy nem adtunk oda valamit?

Akkor mondta, hogy miután beköltöztek, észrevették, hogy a zuhanytálca középen el van repedve.

De, hogy mi erről nem is tudtunk, nem is vettük észre, az is lehet, takarításnál történt valami.

Szerintem is oldják meg, nehogy már ránk akarják sózni.

2022. márc. 1. 16:10
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyes :még körbe is nézett és meg is jegyezte milyen szép rendet tettünk, meg minden oké. Szóval. 😊...
2022. márc. 1. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!