Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt hogy marketplacen kiderül...

Volt hogy marketplacen kiderült, hogy a vevő valami gengszterféle és utána elkezdett szídni hogy nem jó neki a termék stb?

Figyelt kérdés

Mi lett belőle?

Vett volna tőlem valaki valamit 4000 értékben.

Kért számot, megbeszéltük. Aztán még variált, de nem jött rossz ajanlattal így belementem. Aztán kezdett furcsa lenni, kezdtem úgy érezni hogy szerintem valami gengszerfélével beszélek így mondtam neki hogy tárgytalan. Aztán elkezdett szídni.

Telefonszám alapján megtalál?


2022. márc. 1. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Mi volt benne furcsa?
2022. márc. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az milyen gengszter aki 4000 forintért kezd el hadakozni. Én autóval jártam így én voltam az eladó, telefonon lejött a beszéd stílusáról hogy kétes alak, mondtam hogy bocsi tárgytalan, hát ne tudd meg milyen "hisztit" lerendezett.
2022. márc. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem 4, akkor már volt más variálás ezt leírtam. :)
2022. márc. 1. 15:08
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Valami büdös c kategóriás állampolgár lesz az. Ha nem tudja a címed, no para, telefonszám alapján max a rendőrség tud ilyeneket lenyomozni
2022. márc. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!