Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tἰ is úgy éltek, buliztok...

Tἰ is úgy éltek, buliztok minden este manapság, mert lehet nem lesz jövő hét az atom miatt?

Figyelt kérdés
Most ébredtem rá hogy mennyire fontos boldogságban, partiban élni minden napot

2022. márc. 2. 12:33
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
nem
65 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább családdal vagyok.
2022. márc. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%
Én inkább csak dugok mindennap meg eljárok boxolni.
2022. márc. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
9%

Egyelőre sokkban vagyok.... de ja, viszont lassan már 2020 óta ebben a permanens most vagy soha-állapotban élünk :(

tavaly nyáron is mindenki megőrült, üdülőhelyen érezhető volt a világvége-hangulat, mondván, h ősszel őgyis megint lockdown világszerte.

most meg ez...

2022. márc. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%
Én dolgozom, mert nyáron megyek Japánba nyaralni.. Nem hiszem, hogy atomháború lesz, senkinek nem érdeke ez. Voltaképpen most csak az van ami mindig is volt. USA megint megakar fosztani egy embert a helyéről, hogy helyette Usa bologató bábkormányt helyezzen. Mint Ukrajnában. Vagy korábban Irakban, Afganisztánban. Líbiában. Ez is erről szól.
2022. márc. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
25%
Miért csak este? Ha mindjárt mind meghalunk, akkor én inkább 0-24-ben szétcsapom magam mint atom.
2022. márc. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Nem . épeszű vagyok. MINIMÁLIS AZ ESÉLYE.. 0,000001%
2022. márc. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
Én ha nem is bulizok, de mostanában lemegy egy-egy édes falat, nem tartom olyan pontosan a cukor diétát. Úgy vagyok vele, hogy ki tudja, mi lesz, lehet, hogy nem sokáig eszek már sütit.
2022. márc. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%

Nem.

Én inkább sokkban vagyok.

De mivel nem lehet megjósolni a jövőt, próbálok a legjobbal számolni és folytatom az életemet úgy ahogy előtte volt. A figyelmemet pedig az extrém munkával lekötni.


Annak nem látnám értelmét, hogy szétcsapjam magam. A hátránya annak is megvan: fejfájás, kevés alvás, fáradtság.

Ha meg a legjobb kimenettel számolunk, csak szánalommal tudnék visszagondolni a mostani magamra, hogy bulizással reagáltam.

2022. márc. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
17%
Jó, ha nem atom, de szarrá bombázzák Európát, az sem jobb egy fokkal sem.
2022. márc. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
18%

Ez provokatív trollkérdés, látszik a stílusból, de lehet rá értelmesen is válaszolni.


Én igenis próbálok "most kell élni" üzemmódba kapcsolni.



Az első sokk az volt, amikor 2020 márciusban a lezárások és egész napos kijárási korlátozás ellenére semmit sem változott az életem. Előtte is keveset jártam bárhova is, nem utaztam, évek óta alig kirándultam, alig éltem.

Most a következő sokk a mostani, hogy akár hónapokon belül meghalhatunk világháborúban, de ha az nem is lesz, elképesztően nagy világválság mindenképp és szerintem áramszünet is....

Én az elmúlt 4 évemet feláldoztam arra, hogy átképezzem magam IT területre, most meg minden hiába és az elmúlt 4 évben élhettem volna. Annyi, hogy később fogok kezdeni éhezni, mint mások. Pár héttel.

2022. márc. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!