Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esély rá hogy...

Mennyi az esély rá hogy később megbánom a teljesen egyedül maradást?(lemondok arról hogy párom/és a jövöben esetleg családom legyen)

Figyelt kérdés

2020. jún. 15. 15:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Mi okod van lemondani erről?
2020. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell és nem is lehet ezt így eldönteni, mint ahogy az ellenkezőjét sem. Én úgy élek, hogy csak úgy vagyok, ha lesz valami akkor jó, ha meg nem az sem baj. Tudod, ember tervez...
2020. jún. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Gyakori93 ***** válasza:
93%

Mindenkinél más az amit meg fog bánni.

Valaki azt bánja, hogy fiatal korában nem csajozott/pasizott eleget.

Valaki azt bánja, hogy nem töltöt elég időt egyedül.

Azt, hogy te mit fogsz meg bánni, azt csak is te tudhatod, vagy sejtheted előre. Mi akik nem ismerünk, nem igazán tudunk erre megfelelő választ adni.


De ha tippelnem kell, meg fogod bánni, hogy ki hagytad az életedből azokat a lehetőségeket, amit egy párkapcsolat tud nyújtani.

2020. jún. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Ezt nem lehet előre tudni. A kettesnek igaza van. Nem kell ennyire eldönteni a dolgokat, az élet még hozhat nagy meglepetéseket (és ténylegesen hoz is).
2020. jún. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
32%
Hiába döntöd el, nem te irányítasz.
2020. jún. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Nekem 30 éve mondogatják, hogy meg fogom bánni, de még mindig nem bántam meg. De még én se gondolom úgy, hogy tutira soha nem fogom megbánni. Nem tudhatom, mi lesz a jövőben.
2020. jún. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell lemondani, eldönteni előre. Majd alakul. Én se láttam előre az életem 5-10-15 éves távlatokban. Mindig történik vmi váratlan. És nem csak kapcsolat terén.
2020. jún. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%
Minek kell ezt ilyen mereven előre eldönteni? Miért kell előre kicentizni az életed? Akkora baromság, élj, fókuszálj arra, amit élvezel, aztán az egész majd szépen alakul.
2020. jún. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ. Férfi, vagy nő vagy.
2020. jún. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

Az IDŐSEN egyedül élők többsége szomorú a magány miatt.

Gondold át, milyen lessz az életed idősen, egyedül egy lakásban (egy idősek otthonában). Ez utóbbi felől érdeklődj több ott lakó személytől, aztán dönts.

2020. jún. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!