Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Károly névről másnak is...

A Károly névről másnak is először Károly bácsi jut eszébe a Frakkból?

Figyelt kérdés

2022. márc. 3. 10:25
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
26 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szomszéd macskája jut eszembe róla. A tulaj két fém macskatalat össze utogetve, eszméletlen magas hangon kb visítva hívta ejjelente: Kaaaaaaaaaaarooooooly....
2022. márc. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Utcánkba régen volt egy kis vegyes bolt és a tulajt hívták Károlynak. Nekem erről a névről mindig Ő jut eszembe mert elég fura fazon volt, gyerekkorom óta ismerem nagyon vicces volt és mindig bolondozott. Sajnos már 10 éve nem él, egy tragikus autóbalesetben vesztette életét.
2022. márc. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem Keegan Dansereau
2022. márc. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább Károly Róbert, vagy Károly herceg, de az biztos, hogy nem egy mesefigura.
2022. márc. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonkeppen igen.
2022. márc. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen, mert nincs Károly nevű ismerősöm, rokonom, vagy bárki ilyen névvel a közvetlen közelemben/környezetemben.
2022. márc. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem családtagom jut róla eszembe :)
2022. márc. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A szomszédomat is így hívják. Ráadásul egy fiatal, helyes, sportos srác. Én nem tudom, miért büntették így a szülei. :)
2022. márc. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az öregapám, apám, meg a tesóm jut róla eszembe :) Mind3ukat Károlynak hívják. Amúgy meg Károlyi Mihály is...
2022. ápr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!