Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire fontos a háttér,egy...

Mennyire fontos a háttér,egy Bűnös,vagy alap környéken?

Figyelt kérdés

Vegyük elsősorban azokat az embereket,akiknek nincsen kapcsolatuk hátterük,és probléma esetén egyedül csak magukra számíthatnak, egy jobb esetben megússza verés nélkül el menekül,tesz a rendőrségre feljelentést,de hiába mert nem csukják le az embert aki megtámadta barátaival,az után csak a félelem és depresszió,uralkodik benne azzal a tudattal hogy neki vége ha elkapják,következőre nem ússza meg) MERT NINCSENEK KAPCSOLATAI) én ezt gondolom



Akinek meg háttere,kapcsolatai vannak azzal nem is mer senki ujjat húzni,hiszen nagy háttere van és tudja,(széllel szemben nem lehet pisilni)


Én azt gondolom fontos a háttér,Ti mit gondoltok erről,persze tudom, nyilván nem szabad bűnözni de sokszor rá kényszerít az élet bűnös területe,és ha nem bűnözől akkor is akad olyan bűnös ember,aki megpróbál meg leckéztetni egy aprócska hiba miatt). Én jártam így asszem múlt hónapban, haza fele meg karcóltam egy ember autóját,bringával mert túl közel ált a járdán és nem tudtam félre térni,pedig mindent elkövettem, akartam intézni vele a dolgokat törvényileg,de ő utca szabály szerint akarta baseball űtővel,ott is hagytam, szóval igazságtalan az élet és veszélyes olyan emberekre is,akik tisztességesen élnek.


2022. márc. 3. 12:18
 1/1 anonim ***** válasza:
miért nem kezelteted magadat ? hidd el utána jobb lesz
2022. márc. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!