Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha felmegyek pestre 100ezer...

Ha felmegyek pestre 100ezer forinttal, van esely hogy talalok munkat es ott tudok maradni egesz eletemben?

Figyelt kérdés

Szobat berelnek ameddig azt intezem addig a legolcsobb szallodaba lennek, ugy gondoltam telekocsival mennek fel. Egy borondbe es egy nagyobb sport taskaba bele fer az egesz eletem. Munkat keresnek, barmit elvallalnek! Aztan elnem az eletem....nem tudom sikerulne e.

Lehet tobb kene mint 100 ezer nem tudom, az elso fizetesig ennem is kene. Szerintetek?


2022. márc. 3. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A szállást előre kéne megkeresni. Akkor találod meg a legolcsóbbat.

És akkor kéne elindulni, ha van egy munkahely, ahová legalább behívnak elbeszélgetésre. Előbb nem érdemes. Ha fönt vagy, akkor minden nap csak fogy a pénzed. Az utazás a legkevesebb, felvonatozol és kész.

2022. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem hülyeséget csinálsz.

Előbb legyen munkád, utána menj. No meg azért ne vállalj el bármit, bp-n nagyon nehéz fenntartani magad, ha van szállás akkor jó (pl ha érdekel az eü, a Korányiban keresnek segédápolókat 8 általánossal, ott ingyen meg tudsz szállni), de ha albit kell fizetni nettó 200 alatt meghalsz.

2022. márc. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szerintem szobat csak ugy tudok berelni ha szemelyesen is latnak. Addig nem tudom intezni ameddig nem vagyok ott. Maximum oda telefonalni hogy holnap tudok menni megnezni


Vendeglatos munkat szerintem konnyu talalni

2022. márc. 3. 16:12
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
100 ezerből szobát sem kapsz! 150+2 havi kaució a minimum beköltözéshez. Plusz kaja, plusz rezsi. 15 ezer/éj egy szoba vagy mini apartman.
2022. márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
100 ezer édeskevés. Eleve 3 havi kauciót kérnek bárhol, lehet, hogy hónapokba telik munkát találni. Mindent előre le kellene szervezni, különben csak utazol egyet, elköltöd a pénzed, és mehetsz haza.
2022. márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

100 ezer a havi lakbér valami olcsóbb helyen, de általában kérnek kauciót is.


Nem tudom nálunk meg lehet e szállni nyáron valami kollégiumban...

2022. márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan munkát keress, ahol szállás is van, vagy gondolkodj munkásszállóban. Mást nem találsz ennyiből, és még enned is kellene.
2022. márc. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
Magyarország előre megy nem hátra...
2022. márc. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
Elore keress kiado szobat! Most van nagyon olcson.
2022. márc. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Szia kérdező!


Azt javaslom, olyan helyre menj dolgozni ahol adnak szállást, hatalmas segítség tud lenni, még ha egy emberrel meg kell osztanod a szobádat.


100.000Ft édes kevés 2022-ben.


Én tavaly abban a király helyzetben voltam, hogy kifogtam olyan helyet ami saját szobát adott. Csak műszakozni kellett amit, nehezen bírtam.


De akkor is 150-160e Ft lazán elment megélhetésre BP-en, kocsit tankolás 10e, kaja élelmiszerek 80e ruha apróságok...

2022. márc. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!