Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha muszájbol felmegyek Peste...

Ha muszájbol felmegyek Peste 20 évesen találok munkát végzettség nélkül? És hogy lakjak? 20l

Figyelt kérdés

Nincs végzettségem, pultos tapasztalatom van de a pultozas minden helyen mas minden helyen mas menet, sok ido betanulni.

Nekem főleg mert nem tudok figyelni, nem erdekel.

Most Miskolci vagyok, de itt nincs semmi munka, fel szeretnék menni Budapestre csak nem tudom kezdetben hol lakjak es hogy van e eselyem munkát találni.

Szerintetek?

Tanácsok?

Penzem sincs....tudom nehez lesz


2019. dec. 30. 22:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

Jól nézel ki?


Vagy arra gondoltál, hogy elvégzel valami tanfolyamot? Hogy legalább valamilyen végzettséged legyen

2019. dec. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Én inkább tanulnék a helyedben, ennyi idősen nem késő "újrakezdeni".
2019. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tanfolyamra szeretnék majd menni de oda is penz kell, meg esti erettsegire szeretnék majd 2020 szeotembereben beiratkozni
2019. dec. 30. 22:58
 4/14 opened paradise ***** válasza:
56%
Annyit rakj össze, hogy egy szobát tudj bérelni. De ne olyat, amit "fiatal diáklányoknak" akarnak kiadni... Vagy ha van ismerősöd itt fent, akkor azzal beszéld meg. Munkát hamar találsz, kezdetben talán jobban jársz valami promós/hosztesz munkával. Alkalmi, de jól lehet vele keresni.
2019. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hostess munka? Tudom alkalmi, de elég jól fizet.

Plazmazás? Alkalmi pénznek szintén jo lehet, ha alkalmas vagy rá.

2019. dec. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Plazmazas?
2019. dec. 31. 00:25
 7/14 Miss Endzsi ***** válasza:
plazmaadás.
2019. dec. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen munkák. Például bolti eladó úgy tudom, hogy lehet végzettség nélküli, elég az érettségi.

A költözéshez kell némi tőke (az albérletekhez kérnek kauciót) és eleve költözni is úgy érdemes, ha már felvettek valahova. A kezdőtökében a szülők tudnak segíteni?

Először is keress az interneten állást. Beírod a keresőbe, hogy "munka, budapest" és a talált oldalakon is keresel olyat, ami neked megfelelő. Add be mindenhova a jelentkezésedet, ahol elvileg megfelelnél. A sokból egy helyre biztosan felvesznek. Ezzel párhuzamosan nézegeted a kiadó albérleteket is, hogy ha megkapod valamelyik állást, akkor legyen a tarsolyodban vagy 5 albérlet, amiről érdeklődhetsz.

2019. dec. 31. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nagy munkáltató (MÁV, BKV, stb) felvesz téged viszonylag vacak fizetéssel, végzettség nélkül, de munkásszállót is adva. Minden kezdet nehéz.


Kitartást!


BUÉK!

2019. dec. 31. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Plazmaadas karos hosszutavon a szervezetre, azert is fizetnek ilyen sokat erte. Nem beszelve arrol, hogy sokan rosszul is lesznek utana.
2019. dec. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!