Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lesz valaki meleg?...

Hogyan lesz valaki meleg? Annak születik?

Figyelt kérdés
2022. márc. 4. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Kisgyerekkorban kb 4/5 eves gyerek szerelmes az ellenkezo nemu szulojebe. Ha a szulo nem utasitja vissza a gyereket,akkor lesz homar.

Oidipusz komplexus.

Egy pszichologia szakkonyv en olvastam.

2022. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon leegyszerűsítve nagyjából már a méhen belül eldől a dolog, attól függően, hogy milyen hormonális hatások érik a magzatot. Persze a környezeti hatások is számítanak, de azoktól nem válik valaki homoszexuálissá. Alapvetően a genetika és az intrauterin időszak a döntő, tehát melegnek születik az ember, nem válik azzá.
2022. márc. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
En 13 eves koromban lettem az
2022. márc. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

19 éves vagyok, leszbikus.

1.-re reagálva:Sosem voltam szerelmes édesanyámba!

Viszont pontosan tudom, hogy már az első ovis szerelmem is egy szőke, hosszú, göndör hajú kislány volt, nem pedig egy csibészes mosolyú kissrác.

Sosem volt előttem kérdés, hogy melyik nem felé vonzódom. A fiúkat mindig csak barátként kezeltem, a lányok dobogtatták meg a szívem.

Egyébként pedig mivel genetikai eredetű valakinek a nemi orientációja, ezért már a fogantatás kezdeti szakaszában eldől. Persze el lehet nyomni, vagy lehet vele nem foglalkozni, de általában minden esetben előtörik előbb-utóbb. Ezzel csak az a probléma, hogy utóbb mindig sokkal nagyobb károkat okoz, pontosan ezért nem ésszerű döntés az elnyomása.

2022. márc. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
*inkább előtör... Nem előtörik
2022. márc. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem annak születnek, csak nyilván a nevelés miatt az első X évben nem jön elő annyira. Van akinél már akkor is vannak jelek, de nem tudatosul bennük sokáig. Én nem hiszek abban, hogy egy nem meleg emberből elő lehet hozni a meleget, ez nem így működik. Akiből ez előhozza, abban amúgy is benne volt, csak próbálta leplezni.
2022. márc. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!