Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kérdezem azokat, akik nem...

Kérdezem azokat, akik nem engednek be az ukránokat: a gyerekeket sem? Vagy ők kivételek?

Figyelt kérdés

Ilyenkor is számítanak a prioritások, vagy minden menekült rossz?


Melyik felére essen az a zsíros kenyér, aminek mindkét oldalát megkenték?



2022. márc. 5. 10:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
24%

Miért kéne NEKEM védenem vadidegenek gyerekét? :D


Van neki szülője, nem az én dolgom.

2022. márc. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Senior Séf ***** válasza:
78%

"Vagy ti otthon maradnátok malmozni ha épp lerombolnák a városotok?"

Nem malmozni, 2-es, hanem megvédeni. Tudom érthetetlen ezen a fiatalok uralta oldalon, de én boomer vagyok. Nekünk még van vér a pucánkban, és ha szarban a haza, akkor nem menekülünk, hanem odacsapunk, amennyire a maradék erőnkből telik. Lehet persze ezernyi ideológiát gyártani, hogy miért jobb elszelelni, de a lényegen nem változtat. Az is igaz, hogy nem ti tehettek róla, hogy ilyenek vagytok. Minden nép életében ismétlődő periódus, hogy a nehéz idők kemény embereket szülnek. A kemény emberek szebb jövőt hagynak hátra, ezek a szebb idők pedig puha embereket nevelnek ki, akik az erőtlenségük folytán nehéz időt hagynak az utókorra. Nektek szép és békés korra esett a fiatalságotok, ennek megfelelően irtóztok az erőszaktól, és emberhez nem méltónak tartotok minden agressziót, még ha "szent" cél hívja is életre. Az utánatok következő nemzedék megint keményebb, "durvább lelkületű" lesz, mert egy rázósabb időszakban fog felnőni.

Szóval amit mondandó vagyok; megértem, de ettől még ki nem állhatom a megfutamodókat.

Jöhet a lepontozás.

2022. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Senior Séf igazad van, én is ezt vallom pedig 33 vagyok. (vagyis leszek júliusban).
2022. márc. 6. 18:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!