Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a lelkisegél...

Mi a véleményetek a lelkisegély szolgálatról?

Figyelt kérdés
Kedvesek az emberek? Segítőkészek? Mit tapasztaltok?

2022. márc. 6. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
Nem lenne jobb egy pszichológus?
2022. márc. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Akkor sem hívnám ha mondjuk öngyilkosság előtt állnék...nem azért mert bármi bajom lenne vele, hanem teljesen felesleges...szerintem csak a nagyon könnyű eseteket tudják megoldani.
2022. márc. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jött be... Ahhoz képest, hogy elkeseredett emberekkel kell beszélniük... Kioktatóak és ítélkeznek.
2022. márc. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom a többi milyen de a 116-123 az katasztrofális. Többször próbáltam. Mindig ugyan az a szöveg hangzott el lekezelő stílusban: " forduljon pszichologushoz vagy háziorvoshoz a problémájával" Miután elmondtam,hogy erre miért nincs lehetőség bunkó stílusban jól kiosztottak, hogy csak panaszkodni akarok. Mindezt úgy, hogy végig sem hallgatták mi bajom. Egy kedves vígasztaló szót vagy együttérző mondatot nem kaptam. Csak még egy pofont az élettől. Ez egy átverés semmi más. Nem kapsz segítséget. Ha épp öngyilkosságon gondolkozol le sem beszélnek, sőt megkapod, hogy mit képzelsz, hogy ilyesmivel fenyegetőzöl. Miközben szó sem volt fenyegetőzésről pusztán megemlítetted, hogy semmi értelmét nem látod tovább az életnek. Szerintem ha valaki tényeleg meg akar halni és ez az utolsó segélykerése annak inkább az utolsó lökést adják meg ezen a számon. Csak annak ajánlom aki szereti ha gorombáskodnak vele. Egyébként önkentesek veszik fel a számot nem szakemberek.
2022. jún. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!