Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Keltetek már fel 2 nappal...

Keltetek már fel 2 nappal később, mint ahogy lefeküdtetek?

Figyelt kérdés

Tehát pl. lefeküdtetek hétfő este és szerda reggel keltetek.


Mitől volt ez? Megijedtetek?


2022. márc. 8. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem, soha. De most szívesen lefeküdnék úgy, hogy soha ne ébredjek fel többet, úgy széthullott körülöttem minden. Vagy legalább egy évig. Hogy elhihetném, hogy minden rossz, ami az utóbbi hetekben, hónapokban történt, csak egy rossz álom volt. Sajnos, nem...
2022. márc. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
volt, de előtte 4 napig nem aludtam. Sajnos tudom mitől volt.
2022. márc. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem.
2022. márc. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem, de volt hogy 1 napot ataludtam
2022. márc. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem, de kiskoromban (6-8 évesen) rendszeresen megtörtént az, hogy délután elaludtam és este felkelve azt hittem hogy már reggel van😂

Emlékszem hogy rengetegszer vitatkoztam a szüleimmel azon, hogy tuti csak át akarnak verni azzal hogy még csak este van, mert, érthető okokból, mosollyal az arcukon mondták.🤷‍♂️

2022. márc. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Valószínűleg tul sokat dolgozott pl 34 órán át ébren volt.
2022. márc. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De most én is azt kívánnám mint az 1-es, hogy soha ne keljek fel vagy csak valami jobb világba később.
2022. márc. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyira még sose voltam kimerült, és kb. 8-9 óra fekvés után elkezd fájni a derekam, ha más nem, az felébreszt.
2022. márc. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Nem.


De tinikoromban egyszer betegen 14 óra után ébresztett anyukám, mert szabályosan aggódott értem. :D


A COVID előtt, irodába bejárós időszakban pedig általános volt a hétvégi kétszer 12 óra alvás. Főleg abban az időszakban, amikor 7:30-kor kezdődött a munkaidő és minden második hétvégén szombaton is és vasárnap is OKJ-n voltam. Akkor a szabad hétvégéken garantált volt a kétszer 12 óra alvás, például este fél 11-től reggel fél 11-ig.

2022. márc. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Meg akkor sem, amikor tul eros szorongasoldo kezdetben kiutott. Kb 23 orat aludtam elso nap, de tobbszor felebredtem, ittam, pisiltem is.
2022. márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!