Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lefeküdtem a barátommal és...

Lefeküdtem a barátommal és belémélvezett rögtön utána kimostam magam, előtte 2 nappal még megvolt a menstruációm. Most hogyan tudhatnám meg hogy terhes vagyok-e? Nem nagyon szeretnék várni még 3 hetet. (egy hete történt)

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Szia az az igasag hogy a spermak 2 hetig eletkepesek a szervezetedben!!!Az hogy ki mostad magad az meg nem eleg azert meg teherbe eshetsz!!!De viszont ilyen hamar szerintem nem tudod meg mert egy hetesen meg nem mutatja ki a teszt es amugy is menszesz utan felidoben van pete eresed!!!
2012. jan. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Javasolt kivárnod a 3 hetet és tesztelned.


Gratulálok!

2012. jan. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Na azért 2 hétig nem maradnak életképesek!! De 2-3 napig igen, és a kimosás ezt nem akadályozza meg. Tekintve, hogy még jóval peteérés előtt történt, nincs nagy esély a terhességre, bár nem lehetetlen. Viszont muszáj várnod, mert kb. az eset után kb 2 héttel lehet kimutatni a terhességet. Úgyhogy végül is 3 hetet nem kell várnod, csak 1-et, hacsak közben be nem csúszik még 1-2 ilyen alkalom.
2012. jan. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A spermák maximum 2-3 napig életképesek. A peteérésed viszont feltételezhetően a ciklus közepén (+-2-3nap) van, így én azt mondanám, hogy esély a terhességre kb. 10%.

De hogy biztosra menj, várd meg, hogy az aktustól számítottan elteljen 12-14 nap. Akkor vegyetek nagyon érzékeny tesztet (pl. ilyet: [link] és reggeli első vizeletből nézzétek meg mi újság. Boltban a DM-ben tudsz tesztet venni, ott a legolcsóbb 5-600,-Ft körül van, és nem ennyire érzékeny.

2012. jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kimosás kb annyit segít mint halottnak a csók. Magyarul: semmit.

Az némileg szerncsés, hogy nem középidőben történt, viszont az is van, hogy a peteérés is lehet máskor is, nem csak félidőben.

Tehát: most vagy terhes vagy, vagy nem, és el foglak keseríteni: ha 3 hetet nem i,s de 2-t kell várj, hogy megtudd az eredményt. addig is, kellemes időtöltést a barátoddal!

2012. jan. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Esemény utáni tablettára nem gondoltatok, ha már ilyen felelőtlenek voltatok? Remélem nem vagy terhes és legközelebb védekezni fogtok!
2012. jan. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben,Köszönöm!
2012. jan. 6. 16:36
 8/8 anonim ***** válasza:

a teszt 10 napos terhességet kimutat..én úgy tudom javítsatok ki ha nem jó...úgyhogy most vegyél tesztet..és megtudod mizú...amúgy nekem nagylányom asszem így jöhetett össze,..talán nem lesz semmi..

bár nem tudom miért írnak sokan úgy mintha akkora bűnt követtél volna el...mintha más mindig minden helyzetbe pikk-pakk lenne..

2012. jan. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!