Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez a rengeteg szexuális...

Mi ez a rengeteg szexuális botrány mindig az ismert Youtube-erek között?

Figyelt kérdés
Kezdődött Nosikával, aztán nemrégiben Iron channel, Nabu, most meg Gálik aberrációja... Mi történik, miért van ez? A népszerűség veszi el az emberek eszét?

2022. márc. 9. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Nincs köze a hírességnek hozzá. Ezek az emberek a magánéletükben viselkednek így, és nem nyíltan. Viszont egy "híres" embert érintő botrány nagyobbat szól, míg a többi ugyanilyen esetet nem kapja fel a közösségi média.

Ne gondold, hogy csak híres emberek csinálnak olyan dolgokat, amivel a példaként felhozottak lejáratták magukat, viszont a köztudatba nem kerülnek be ezek az esetek. Emiatt nem is kell úgy csinálni, hogy ez amiatt van, mert őket egy szélesebb kör ismeri. Ezen az oldalon is van nem egy szexuális zaklató tag és egyéb beteg elme, de mivel az oldalon anonim és a lebukás esélye minimális, a tömeg nem kapja fel és lesz belőle botrány.

2022. márc. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez igaz, csak arányaiban szerintem kiugróan magas ez a szám még úgy is, hogy a híresség miatt felkapják jobban.
2022. márc. 9. 13:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem majdnem minden ember életében fel lehetne hozni valami perverz hülyeséget, csak az emberek nagy részénél ez nem derül ki, illetve ha kiderül se érdekel senkit legfeljebb a szűkebb környezetét.
2022. márc. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Na meg alapvetően mit értünk hírességen?

Akiket felsoroltál én azt sem tudom, hogy kik.

2022. márc. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy viccen kívül mondom, próbáld ki, hogy nőként regisztrálsz valami társkeresőre. Badoo, Jaumo, stb.


Én kipróbáltam kíváncsiságból, hogy milyen a "másik oldal".


Az egy dolog hogy 1 nap regisztráció után 100+ olvasatlan üzenetem volt, de egy kimagasló része valami alpárian perverz undorító üzenet volt, a másik nagy része meg csak simán szexes téma.

2022. márc. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3 - különben ez abszolút igaz, nekem is voltak visszagondolva hatalmas baromságaim, amiket senkinek nem vallanék be. És találkoztam több emberrel is, akiknek volt hasonló (főleg kicsi vagy itni korban) és mégis normális emberek lettek.
2022. márc. 9. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!