Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Friderikusz Sándor egy halott...

Friderikusz Sándor egy halott nő nevében szidja a saját nézőit?

Figyelt kérdés

Aki nem ismeri a sztorit: Friderikusz Sándor kb fél éve kezdett youtube csatornát működtetni, melyben podcast formátumú interjúkat tölt fel hetente egy vendéggel. A költséges produkció nem hozott sem jó nézettséget, sem anyagi sikereket. Fridinek úgy tűnik rá kellett jönnie, hogy a youtuben nem úgy mennek a dolgok mint a tv-ben. Pár napja e-mailben nyilatkozott a csatorna sajtósa, Csenterics Ágnes. Aki felháborító stílusban szidta a nézőket, amiért nem támogatják Fridit patreonon. Kiflitolvajokkal rakta őket egy szintre. Ezután ezt a hölgyet elnyelte a föld. Sem telefonon nem érik el, és a közösségi médiában sem találják. Azóta olyan hírek röppentek fel, hogy a hölgy már 10 hónapja nem él. A legújabb elméletek szerint maga Friderikusz írta ezt az e-mailt, mert nem bírja elviselni, hogy nem jönnek a milliók a youtubozásból, és nem küldenek neki pénzt a nézők, kvázi "ingyen" nézik az adásait.

Igaz lehet ez a sztori? Fridi teljesen megőrült? Egy ilyen gusztustalan húzást, ha rábizonyítanak, ez akár a karrierje végét is jelentheti.



2021. okt. 28. 20:02
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Linkelek még egy friss cikket is a témában: [link]
2021. okt. 28. 20:02
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Fideszes oldalt nem olvasok, mert tuti ócsárolás. Az viszont nekem sem volt szimpatikus, hogy milliárdos létére Patreon oldalt csinált, és minden adás elején elmondja a tarhálást. Ha az a stílus igaz volt, amit megengedett magának (olvastam), akkor szégyellje magát, de én nem veszem magamra, és ezek után se fogok támogatni egy milliárdost.
2021. okt. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

simán kinézem belőle.

nem szeretem használni ezt a szót, de tökéletesen ráillik az, hogy boomer.

semmit nem ért az internethez, azt hiszi ez is a tévé, aztán csodálkozik, hogy jéé nem működnek a dolgok ahogy elképzelte.

ahhoz is sok ész kell, hogy milliókat költsön stúdióra meg munkatársakra. először építkezzen alulról, ha vevők rá a nézők akkor lehet továbblépni. mit hitt, még egy éve se megy a műsor, majd havonta húszmilliót leakaszt belőle?

2021. okt. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt hihette. A berendezést én is túlzásnak éreztem, milyen drága lehetett. Szerintem így sem teljesíthet rosszul, csak az ő mércéjéhez képest lehet "córesz".
2021. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Azon, h egy allitolagos, 10 honapja halott no irogat, nem lepodom meg, szavazni is jarnak...

😝😂

Viccet felreteve: beleneztem a podcastba, 2-3 tetszett is, viszont annyira nem, h fizessek is erte...😬

A tartalom ingyenesen elerheto mindenkinek...

Mi, nezok, nem vagyunk kiflitolvajok! ☝

😂😂😂 Istenem


Kivancsian varom a folytatast🤔

2021. okt. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem el, hogy senki nem volt a közelében, aki elmagyarázta volna neki, hogy ez maximum közép vagy hosszú távon fog megtérülni és lesz esetleg majd nyereséges, amilyen profi stábbal dolgozik ezzel számolni kellett. Vagy tényleg extrém nárcisztikus a pali és úgy gondolta, hogy majd ő rácáfol mindenkire, meg a piacra is, most meg szembejön a valóság, és pánikol.


Valahol vicces, hogy 2000 forintos adományokért sóhajtozik az az ember, aki tavaly még 2 milliárdos villát árult.

2021. okt. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, én pont ezért nem fogok fizetni egy milliárdosnak. Meg nem tetszik az összes meghívott, csak pár, ezért se fizetnék. Kifejezetten ellenszenves volt számomra hogy milliárdos létére kuncsorog pénzért, mi van?!
2021. okt. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

előttem nagyjából mindent leírtak.


pozitívan álltam a podcastjához, de már elején is voltak furcsa dolgok, és őszintén szólvam 5-ből kb. 1 vendég volt igazán érdekes számomra.


-meghívott egy biztonságpolitikai szakértőt, akiről semmit nem lehet neten, mintha nem is létezne

- ez nem TV, felesleges az ilyen drága stúdió

-vannak, akiknek szívesen adnék támogatást (Partizán), de egy milliárdosnak nem

-vajon Magyarország van akkora ország, hogy egy ekkora befektetés megtérüljön?


na mindegy. Egyébként anno felvettem egy média tárgyat fősulin, és hát az oktató egy ismert tévés volt, aki mondott érdekes dolgokat Fridiről. Tud ő nagyon gerinctelen lenne, csak ennyit mondanék.


az youtube nem az ő terepe, és sztem nagy eséllyel egy életre elásta magát ezzel a hisztivel.

2021. okt. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is nagyon elásta magát, szerintem le is iratkozok a podcastjáról és viszontlátás. Nem akarok én kiflitolvaj lenni :)
2021. okt. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#8: "-meghívott egy biztonságpolitikai szakértőt, akiről semmit nem lehet neten, mintha nem is létezne"


Picit off a téma, de melyikükre gondolsz? Két politikai elemző vendége is volt.

2021. nov. 1. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!