Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Téged hogy próbált meg a...

Téged hogy próbált meg a környezeted "becsicskítani"?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy az emberek a környékemen annyira, de annyira hiányzik nekik olyan szakmunkások, vagy segédmunkások, hogy már lassacskán mindent megtesznek azért - szószorosértelmében , hogy tényleg megtesznek bármit csak is azért hogy készen legyen hőnáhított ingatlanuk amit amúgy sem tudnak majd kifűteni meg élni benne mert már annyira elinflálódott a forint. Engem is ráakarnak venni ilyenre az emberek, hogy most már legyen valaki végre, aki elvégzi a melót amit kell nekik. Volt már olyan hogy pletykálkodnak olyan dolgokat hogy engem negatívan érintsen, volt már olyan is mikor direkt szabotálták az életemet csak azért hogy leverjék az egómat hogy végre válasszam azt a pályát amit ők szeretnének hogy legyek, és ilyenek. Most már korrupció is van a dologban, bár országunkban ez megszokott. Szóval meséljétek ti, hogy titeket hogyan is próbáltak volna rávenni bizonyos dolgokra az emberek. Ti is unjátok néha a probálkozásokat?

#tartás #rabszolgasák
2022. márc. 11. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kossem be az "ingyen aramot", mert ad 100 ezret az is csicskitasnak szamit?

Nem csinalnek ilyet soha, ezert egy paran mar nem is koszonnek

2022. márc. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Volt kapcsolatom ilyen emberekkel.Főleg vállalkozók.Mind egy beképzelt,nárcisztikus ,főnökösködő fráter volt.Az ilyenektől el is távolodtam egy életre.
2022. márc. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az nem számít csicskaság 1es. Vannak mások akik szeretnék hogy ingyé intézz el mindent.
2022. márc. 11. 16:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát engem nem lehet. Azonnal észreveszem a próbálkozást, képébe röhögök és csak nyugodtan rugózzon távább.
2022. márc. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
En nem ertem ezt az egeszet, kicsit kifejtened kerlek mirol van szo? Munkad akarnad adni neked, vagy szivessegbol akarjak, hogy dolgozz nekik?
2022. márc. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Munkat akarnak*
2022. márc. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Aládd tesznek az életben úgy, hogy számukra kiszolgáltatottá váljál, ami által te segítségre szorulsz majd, és ők kisegítenek téged abból, és a segítségükért szívességet fognak kérni.


Így már érted? Ha nem: Én kiszurom az autód gumijait, hogy utána oda menjek hozzád mikor te mérgelődsz a defektjeiden, én pedig ajánlom a kedves gumiszervizes barátomat, aki jó áron dolgozik.


Remélem leesett a mondandóm végre. Ezt akarják megcsinálni velem.

2022. márc. 12. 05:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor feljelented.
2022. márc. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem a magyartanarom akart becsicskitani, hogy megtanuljak helyesen irni es fogalmazni, es sajnos sikerult neki. :(


Jo latni, hogy te ellenalltal es nem hagytad neki!

2022. márc. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mostmar ertem! Hat, engem nem tudom hanyan probaltak valaha igy atverni, anyam csinalta ezt meg velem tobbszor is, de hat akkor iskolaskent nem nagyon volt valasztasom, mint turni. Azota nem tudom, mert engem nem is lehet becsicskitani.
2022. márc. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!