Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan lehet becsicskítani...

Hogyan lehet becsicskítani valakit?

Figyelt kérdés
Nem azért szeretném, mert unatkozok, hanem mert van egy gyerek, aki egyfolytában csesztet, és én akarok lenni az, akitől félnek, mert hogy akkor olyan dolgokat teszek ami nekik rossz, így minden kérésemet teljesítenék, megvédnének, és én parancsolnék. Kb olyan mint a The Walking Dead-be a Negan-nek az emberei.

2019. okt. 13. 18:30
 1/10 A kérdező kommentje:
Tehát, hogy kiismerhetetlen legyek. Utolsó mondat javítása: Kb olyan mint a The Walking Dead-be Negan.
2019. okt. 13. 18:32
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
És most vissza a valóságba mini Negan: ha nem ilyen a természeted és nem tudsz visszavágni valakinek, csak a netről 1-2 beszólást eltanulva, akkor saját magadból fogsz hülyét csinálni, mikor elfogynak a betanult praktikák és ott maradsz megszégyenülve miután nem tudsz mit mondani. Ne játszd meg magad, mert egyrészt irritáló mikor valakin látszik hogy csak teszi az agyát, másrészt ciki is lesz amikor kiesel a szerepből és ismét a 'gyenge' oldaladat mutatod meg. Aki nem irányító típusú és személyiségű, nem lesz belőle vezér soha. Főleg nem fognak félni tőle, mikor addig bizonyította, hogy ő fél másoktól. Másrészt ez egy iskola, és nem egy poszt apokaliptikus világ, ahol az életedért küzdesz, és vagy te ölsz, vagy téged ölnek meg.
2019. okt. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazad van, vezér soha nem lehetek, de tehetek azért, hogy egy kicsit féljenek tőlem.
2019. okt. 13. 18:38
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Vegyél egy bőrdzsekit. Vegyél egy baseball ütőt,tegyél rá hegyes drótot,körbe tekerve. Csinálj egy ember csoportot,nevezd el Megváltóknak. Aztán csapj le rájuk. Ecc..pecc...kimehetsz... Holnap..utánn...bejöhetsz.. Cérnára..cinegére..ugorj..cica...az..Eee..gééé..re..és fuss. Bárki megmozdul,bárki bármit csinál,levágom a gyerek apjának a kezét és kezdhetjük. Nevethettek,sírhattok,okés mindd ezt megfogjátok bánni. Egyből te leszel a főnök.
2019. okt. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jah, meg amúgyis tetszik Negan stílusa.. Ilyen irányba szeretnék változni, sokkal durvább legyek...
2019. okt. 13. 18:41
 6/10 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok, Jó, Rossz
2019. okt. 13. 18:51
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

"Tiszteletet adok,

Ha tiszteletet kapok

Ha tiszteletet kapok,

Tiszteletet adok

Neked" - https://www.youtube.com/watch?v=oCljZ-R2RV8

2019. okt. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kb sehogy. Ha nem valami alja gettós helyen jársz suliba sötét arcok között, akkor kétlem hogy bármilyen fenyítéssel is eléred a célod. ("minden kérésemet teljesítenék, megvédnének, és én parancsolnék")

Annyira nem hülyék, hogy az alattvalóid legyenek. Ha keménykedsz, akkor max átmennek másik suliba/feljelentenek a p1csába.


Hogyan féljenek tőled...

Hát, én pl kiközösített voltam, de soha nem értek hozzám, csak szóban szekáltak. Voltak akiket kevésbé utáltak és azokat verték is.

Engem azért nem bántottak mert mindig megmondtam nekik, hogy ha hozzám érnek biztosak lehetnek benne hogy bele nyomom a körzőt a retk3s torkukba.

Ezt komolyan is gondoltam.

Egyszer próbálkoztak, összekócolták a hajamat amikor a ültem a helyemen, mert mekkora poén volt...akkor felálltam és behúztam az illetőnek.

Tehát az a tanácsom, ha azt akarod hogy tartsanak tőled akkor legyél kicsit pszichopata. Tudják hol a határ.

2019. okt. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Még kérek válaszokat!
2019. okt. 15. 19:34
 10/10 anonim ***** válasza:

Keresd meg a lehnagyobb biflákot a suliban és spanolj le vele

Egy hulkal az oldaladon te leszel a király, mellesleg ha nincs csapatod amugysemész sokra

2019. okt. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!