Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy érzem kimaradtam a "jóból"...

Úgy érzem kimaradtam a "jóból" tinikoromban, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már nyolcadikban kezdték (hogy szépen fogalmazzak) egymás testét felfedezni, szórakozni stb stb. Én meg semmi, mindig ilyen magamnak való voltam.
2022. márc. 11. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem maradtál ki semmiből.
2022. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Én is kimaradtam, a kutyának sem kellettem.

Mondjuk most már nincs értelme ezen keseregni...

2022. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13%
menj el dolgozni, keress vele pénzt, és menj el shoppingolgatni belőle időnként, csak mert jól esik; persze aztán mértékletesség az fontos, nem minden egyes garast elherdálni. ♥
2022. márc. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Én is meg akarok halni nyugi.

Tudom milyen.

Ha van pénzed,akkor csinálj vele valamit.

Nem viszed a sírba magaddal,azért spórolj is,amennyit tudsz későbbre.

Én azon filóztam,hogy valami most vagy soha pillanatot ragadok meg,ha találok.

Ha pl megtehetnék valamit,amivel nagy pénzt szerzek,de piszkosan,akkor megtenném.

Egyszer élünk,és ha nem akkor nem,mert igazából teljesen mindegy,veszíteni nincs mit.

De te maradj még egészséges.

Én már sajnos egy ilyen külön kategória vagyok,nehezebb eset.

Fogd magad,menj ki egy olyan országba,ami természetből,kultúrából adódóan jobb mint ez.

Anyagilag max egy afrikai kis rész rosszabb,viszont biztos hogy sok olyan hely van,ahol máshogy gondolkodnak az emberek.

Pl engem itthon egy undorító dögnek tartanak,bizonyos külföldi ismerőseim,akik voltak már itt pedig normálisnak,jóképűnek.

Talán mert hasonlítok valamennyire az ő stílusukra...

Vagy nem tudom.

2022. márc. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Én nem maradtam ki belőle, utólag visszagondolva elég gáz volt a középsulis nemi élet és inkább ártott a személyiségfejlődésemnek, a párkapcsolatokról (és nőkről) alkotott képemnek főleg. 22-25 éves korig illik beérni és jó esetben ilyen idősen már rendben van agyilag az ember, attól függetlenül milyen tinikora volt.

A problémát egyedül abban látom, hogy nagyon ritka esetekben srácoknál van akinek annyira kimaradt a fiatalkorából az effajta társasági lét, az ellentétes nemmel való ismerkedés, romantika, szociális élet, hogy érett felnőttként sem tud beszélni egy nővel, úgy viselkedik mintha földönkívüli lenne számára az egész női nem, és ebből nagyon hamar kőkemény komplexusok alakulnak ki. Észre kell ezt időben venni és tenni ellene.

2022. márc. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Én is hasonlóan jártam, és úgy érzem, az egészséges lelki fejlődésemhez, a természetes önbizalmam megerősödéséhez szükségem lett volna a szexualitás bizonyos fokú megtapasztalására abban az időben. (Nem okvetlenül magára a szexre gondolok.) Én azon gondolkodom, hogy esetleg valamiféle "diák-diák" szerepjáték enyhíthetné ezt a feszültséget.
2022. márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!