Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legfurább üzenet,...

Mi volt a legfurább üzenet, amit itt kaptál privátban ismeretlentől?

Figyelt kérdés
2022. márc. 12. 08:02
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Egy rakás feminista kiheréléssel fenyegetőzött, mert elmondtam a véleményem.
2022. márc. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Egy pasi írt egyszer, hogy neki nagyon tetszik a pisi\kakiszex és mi lenne, ha egyszer összejönnénk és a szájába pisilnék, aztán a mellkasára szarnék, de úgy, hogy lássa a fenekemből kijönni, mert ő arra izgul. Hát, nem éltem a lehetőséggel...:(
2022. márc. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kamu volt, de volt egyszer egy elvakult vallásos hülye aki nyomatta itt a szektás hülyeségét. Szexuális témakörben adott válaszra...gondolhatod.
2022. márc. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2 öngyilkos videót.
2022. márc. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer beszóltam egy kérdező külsőjére.


Erre valami fazon rámszállt és írogatott, aminek 2 lényege volt:


Én gyári munkás, segédmunkás csóró panellakó proli vagyok, aki soha semmire nem viszi az életben. Ezt nem tudom amúgy honan szedte :D


Másik meg, hogy ő több ingatlannal rendelkező Home officeban dolgozó IT-s akinek olyan kapcsolatai vannak, hírességek, politikusok ami nekem soha nem lesz. Olyanokat írt, hogy a csodaszép barátnőjével rajtam röhötnek.


Mert nyilván egy befolyásos ember a csodaszép barátnőjével ül egész nap gyakorin :D


A végére teljesen bekattant, és elkezdett képernyő fotót küldözgetni hogy 9 millió van a bankszámláján, meg kitett a Macbookjára 1-2 millió KP-t.


Teljesen elborult az agya, olyanokat írt, hogy mennyire megnézné most az irigykedő fejemet, mert nekem fél évi fizetésem egy olyan laptop és soha nem láttam még ennyi pénzt. :D


Tehát egy sima "felcsövesedett" proli talált meg. Mert ki az a suttyó aki KP-ban tartja otthon a milliókat meg bankkártyán 9-10 milliót.


Hozzátenném, nekem nagyobb értékű laptopom van, és mivel lakás vásárlás előtt álltam, sokkal több pénzem volt számlán/kéznél.


De valahogy a "bizonyítsd" felszólításnál nem éreztem kényszert, hogy egy vadidegen gyakorisnak mutogassam a pénzem.


Így ő ezt elkönyvelte erölcsi győzelemnek, de ennyi öröme legyen az életben :D

2022. márc. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Tartósabb ideje nem foglalkozom ezzel komolyan, - "autogyalu"!
2022. márc. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer meggondolatlan módon válaszoltam egy olyan kérdésre, hogy hányas méretű lábad van. Leírtam, mekkora. Kaptam egy üzit, hogy az illető venne nekem combcsizmát, meg latex cuccot, ha hajlandó volnék a heréit megtaposni. Nem lett conbcsizmám....
2022. márc. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!