Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki így ráírni egy ismeretlenre?

Ciki így ráírni egy ismeretlenre?

Figyelt kérdés

Ciki ráírni egy ismeretlenre ha nem ismerkedés, párkapcsolat céljából írok? Ismerek valakit, akivel én már egy ideje nem tartom a kapcsolatot, de meg szeretnék róla tudni valamit, ami elég fontos lenne (kis semmiségek miatt nem foglalkoznék vele, de ez tényleg fontos) és mivel az illetővel nem beszélek már és nem is szeretnék, ezért csak olyanoktól érdeklődhetek, akik őt ismerik, de engem nem.

Ha egy ilyen embernek írok úgy, hogy én nem ismerem, az nagyon ciki? Persze ha kérné és nagyon érdekelné, elmondanám neki, hogy miért tőle kérdezem és miért kérdezem egyáltalán.



2021. aug. 23. 09:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha korrekt a harmadik fél, nem fogja kiadni neked az érintett személyt.
2021. aug. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Miért lenne ciki?

Írj rá nyugodtan.

2021. aug. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ciki-nem ciki, lényegtelen. Ha infó kell, akkor írj neki és majd eldönti, válaszol -e.
2021. aug. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Nem fog válaszolni, mert nem fogja tudni eldönteni, hogy jót vagy rosszat okoz-e azzal, hogy eljúdáskodik valamit a közös ismerősötökről.


Mivel téged semennyire nem ismer, az ismerősötök védelme miatt nem fog semmit elmondani róla.


Legegyszerűbb út, ha erőt veszel magadon és direktbe megkérdezed az infót attól akivel egy ideje már nem tartod a kapcsolatot.

2021. aug. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Rohadt nagy ciki.
2021. aug. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Cikinek nem ciki, de miért adna ki róla bármi infót is neked, ha nem ismer téged?
2021. aug. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki rámírna ismeretlenül hogy egy ismerősömről kérdezősködjön én biztos nem lennék erre vevő. Ha valami személyes kérdése lenne, arról nyilván nem beszélnék egy ismeretlennel, ha meg valami gyakorlatiasabb (mi az új címe vagy telefonszáma pl) akkor vagy átirányítanám az ismerősömhöz, vagy megkérdezném előtte hogy kiadhatom-e XY-nak a számat. Szóval ennek szerintem nincs semmi értelme.
2021. aug. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy éreznéd magad, ha valaki, aki már nem beszél veled, ráírna egy ismerősödre, hogy információt kérjen rólad, az meg mesélne is neki?
2021. aug. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, nem gond, legalább tisztázódnak a tételek.
2021. aug. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Egyébként azt nem írtam, hogy az, akinek írnék, ő már szintén nem beszél azzal, akiről kérdeznék.

Ennek ellenére lehet, hogy tudna válaszolni a kérdésemre. És pont azért tőle kérdezném, mert már nem tartják a kapcsolatot.

2021. aug. 23. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!