Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azt mutatja a facebook, ha...

Azt mutatja a facebook, ha valakinek nem lehet belső üzenetet küldeni vagy akkor derül ki, hogy lehet-e, ha már el van küldve az üzenet (és pl nem válaszol az illető)? Akinek van facebook regje, írjon.

Figyelt kérdés
Nekem (egyelőre) nincs facebook profilom, de valakivel fel szeretném venni a kapcsolatot és más ötletem nincs erre, csak valamelyik közösségi oldal.

2020. máj. 2. 10:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha egy facebook felhasználónak szeretnél írni, akkor nem nyilvánvaló, hogy facebook fiókot kell neked is csinálnod?
2020. máj. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Addig nem akarok csinálni, amíg nem tudom a kérdésre a választ, mert ha úgysem lehet felvenni vele a kapcsolatot, akkor nem akarok csinálni. Másra nem használnám.


A kérdésre tudod a választ?

2020. máj. 2. 10:26
 3/9 A kérdező kommentje:
Hmm?
2020. máj. 2. 19:51
 4/9 anonim ***** válasza:

Vannak Facebook felhasznalok, pl. en is, akik tiltjak, hogy a nem-ismerosok irjanak neki. Es vannak, akiknek barki irhat.

Tehat a kerdesedre nincs egyertelmu valasz.

2020. máj. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem teljesen ez volt a kérdés, de legalább már ez kiderült. Kösz.
2020. máj. 20. 08:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor megegyszer:

NEKEM nem tud irni olyan, aki nem az ismerosom. Ezt a kulso ember nem latja, mert eleve, meg sem talalja az oldalamat (le van tiltva, nem vagyok keresheto)

Tehat, ha te csinalsz egy fb fiokot, akkor 1. Egyaltalan nem biztos, hogy az illetot megtalalod, mert az esetleges kereses-tiltas miatt nem dobja fel a keresett illeto oldalat 2. Ha az illeto engedi is hogy keresheto legyen, de tiltotta, hogy idegenek (nem ismeros) zaklassak, akkor nem fogsz tudni neki irni, mert nem lesz olyan lehetoseged, hogy "uzenet kuldese", vagy baratnak jeloles. 3. Lehetoseg, hogy siman engedi mindkettot, de ebben az esetben kb annyi esze van az illetonek, mint egy ajtofelfanak. Viszont te tudsz neki irni. Amit vagy elolvas az illeto, vagy azonnal blokkol.


Csak kivancsisagbol kerdezem, szerinted a facebookon kivul, sehogyan sem lehet egy adott szemellyel felvenni a kapcsolatot? Pl. telefon, szemelyesen, baratok utjan, akarmi....?

2020. máj. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Amennyiben azt gondolod, hogy a második hozzászólásod tartalma ugyanaz volt, mint az elsőnek, akkor tévedsz.

Szóval felesleges odaírni, hogy "még egyszer".


Nyilvánvaló, hogy nem gondolom azt, hogy valakit csak a fb-on lehet megtalálni.

Talán akkor lenne fb profilom...


Az illetőt már máshogy is kerestem. Nincsenek közös ismerőseink, nem tudom, hol lakik és a telefonszámát. Ezek keresésén túl vagyok.

2020. máj. 21. 04:29
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor most leirom, harmadszor, ismet mas szavakkal, hogy nem biztos, hogy megtalalnad a facebookon, mert, ha a beallitasai olyanok, mint az enyemek, akkor a kereso nem fogja felhozni.

Az eddigiekbol kifelejtettem,hogy lehet, hogy teljesen mas neven regisztralt: pl. a neve Kovacs Ibolya, de o Pici Virag neven van fenn.

2020. máj. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt pedig tudom, hogy van profilja a fb-on - nem ez volt a kérdés.
2020. máj. 22. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!