Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki azt mondja hogy falun...

Aki azt mondja hogy falun jobb lakni mint varosban az nem latja a valosagot? Volt mar egyaltalan faluban?

Figyelt kérdés

Faluban lakni egy ongyilkossag.

Ha nincs kocsid nem tudsz bejutni a varosba. Ha faj a fogad peldaul es nincs kocsid es nem tudsz kinek szolni ott szomorodsz meg a hazban ameddig esetlen nem jon egy busz.

Ha vasarolni akarsz es nincs kocsid buszon kell 100 szatyrot hazahozni.

Buszokhoz kell igazitanod az egesz eleted.

Ha delben van elinteznivalod a varosban, 7 kor fel kell kelni hogy be tudj erni delre, es persze elotte orakig ulsz a varosban mert csak ugy van buszod.

Ha kifogsz valami nagyon rossz szomszedot az egesz eleted egy keseredes. Akkor is zenet kell halgatnod ha nem akarsz.

A boltban egy kenyer 600 ft.

Nem tudsz mit fozni ha a faluban akarsz vasarolni hozza mert semmi nincs a boltban.

Egesz nap ulsz a hazban még az udvarra sem erdemes kimenni.

Varosban semmi ilyen problema nincs.

Szoval aki azt mondja falun jobb lakni, tudta ezeket a tenyeket amiket most leirtam?


2022. márc. 13. 13:57
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja es ha kocsid is van, vagyonokat kell tankolni ha be akarsz menni a varosba
2022. márc. 13. 13:58
 2/20 A kérdező kommentje:

Jatszoterre sem erdemes menni mert a rosszabb fajta ciganyok egesz nap ott ulnek es beled kotnek, ha meg nem szolsz hozzajuk még abba is.

Nem tudsz setalni se a gyerekkel mert nem tudsz hova menni.

2022. márc. 13. 14:01
 3/20 A kérdező kommentje:
Miert mondjak azt hogy faluban jobb lakni?
2022. márc. 13. 14:01
 4/20 anonim ***** válasza:
7%
Mert fogyatékosok.
2022. márc. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

Hát, nem tudom te melyik falut nézted!?

Meg mondenkinek mások az elvárásaik az élettel szemben! Mindenkinek megvan a döntése, hogy hol akarjon lakni!

Mindent meg lehet oldani falun is, úgy kell berendezkedni!

2022. márc. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Az tény hogy vidéken sokkal fontosabb a kocsi, városban meg szinte nem előny csak viszi a pénzt (igaz kényelmesebb, meg nagybevásárláshoz itt is jól jön).
2022. márc. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
"Akkor is zenet kell halgatnod ha nem akarsz." de ez városon is így van , én laktam ilyen faluban (80%+) maga volt a pokol . most tanyán élek és ez maga a paradicsom számomra
2022. márc. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Falun nőttem fel, esküszöm 100x nyugisabb mint a város. És kapaszkodj meg ,minden volt ott ,fogorvos ,orvos ,bolt ,benzinkút, és friss tiszta levegő,plusz félóránként busz a városba. :);) amúgy ez a szomszédos felvetésed baromság ,ez úgyanúgy igaz a városra is.
2022. márc. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Jól van kérdező. Nyugodjál már le. Te eldöntötted, hogy sz@r a falusi élet.. Felőlem lehet igazad, és azt gondolsz amit akarsz.
2022. márc. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
22%

Én is laktam faluban, pont az volt a problémám, mint neked. Reggel a 6:30-as buszt el kellett érnem, hogy beérjek időben iskolába, pedig csak 20 perc volt az út, csak épp ritkán járt a busz. Anyámék még élvezték is volna, hiszen kocsival egyszerűbb az élet, csak épp a szomszéd vagy kapalapált, vagy üvölttette a mulatóst, vagy a kettőt egyszerre. Egy egyetemi kollégiumban nagyobb a nyugalom.

Nem is vágyom vissza.

2022. márc. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!