Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudok rendőr lenni?

Hogyan tudok rendőr lenni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék rendőr lenni,viszont nem tudom hol kell jelentkezni, itt élek Erdélyben. A 8-általános suli megvan,persze tudom hogy az nem elég,de hajlandó vagyok egyetemet tanulni,és be iratkozni egy helyi városi suliba,ahol az abba hagyott osztály szintet lehet folytatni,szóval így meglenne a 12-osztály. Segítsetek. Komoly válaszadók válaszát várom

#Illetve jogosítvány kell vagy ilyensmi
2022. márc. 13. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Rendészeti középiskolába kell jelentkezned Magyarországon,+nem árt egy koli sem.

Ha meg van a középiskola után irány tovább fő sulira, ami azt hiszem 3 éves.


Ha esetleg nem akarsz egyetemre menni még sem érettségi után,akkor úgy is jelentkezhetsz rendőrnek, igaz akkor első sorban készenlétinek, de ha jó vagy akkor akár el küldhetnek egyetemre is.

2022. márc. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jogosítvány nem szükséges, ott a fősulin le tudod tenni ingyen.
2022. márc. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem hiszem, hogy az Erdélyi feltételekről sokan tudnának.

Miért nem kérdezed a szüleidet, vagy az osztályfőnököd?

2022. márc. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hupsz azt hittem Magyarország a cél de akkor félre olvastam,kicsi fárad vagyok már bocsi.
2022. márc. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon nem találsz semmi hasznosat az interneten menny be a legközelebbi rendőrségre és kérdezd meg őket, ők 100% hogy tudnak ebben segíteni.
2022. márc. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

- Rendőr bácsi, rendőr bácsi! Hogyan lehetnék rendőr?

- Haha, hány osztályod van, kölyök?

- Nyolc.

- Szálljon be, főnök!

2022. márc. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dzsoki ***** válasza:
100%
Nagyon megtisztelő,hogy szerinted,itt Magyarországon ismerjük a Román lehetőségeket! Nem ismerjük. A Magyar lehetőségeket,szerintem,jól írta az 1-es.
2022. márc. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Erdélyben élsz, de magyarországon szeretnél rendőr lenni? Most is volt egy erdélyi a felvételin. Érettségi kell és büntetlen előélet meg magyar lakcím. Ha ezek megvannak akkor simán jelentkezhetsz a sima járőr képzésre is ami 10 hónapos. Bár a két éves képzés lehet jobban megéri. Többfele mehetsz.
2022. márc. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!