Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rendőr akarok lenni de ha...

Rendőr akarok lenni de ha megverem őket elb**ztam az egesz jövőm mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ugy tudom egy rendornek nem lehet rendőrségi ugye. Van egy pár ember akik egyre jobban idegesitenek és ha belém kotnek en tuti nekik megyek. De ha meg feljelentenek akkor már nem lehetek rendőr miattuk .

Szerintetek? Hagyjam magam es nézzenek bolondnak az almomert?


2016. júl. 10. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván. Érnek annyit, hogy a jövődet kockáztasd értük? Nem. Akkor, hol itt a dilemma?
2016. júl. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
ne legyél egy agresszív kis majom... kulturáltan is el lehet intézni konfliktusokat..
2016. júl. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Ilyen agresszív jellemmel már a pszichológiai teszten elhasalnál, úgyhogy nyugodtan verj meg mindenkit, mert nem ezen fog múlni a rendőri karriered.
2016. júl. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Pont ilyen agresszív emberek kellenek a rendőrséghez. Megvernél minden gyorshajtót, vagy rögtön lelőnéd őket?
2016. júl. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Inessential ***** válasza:
18%
Ne akarj rendőr lenni.
2016. júl. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%
Ne aggódj a pszichológiai teszten úgy se mész át.
2016. júl. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért pont rendőr? Éhezni akarsz öreg korodban?
2016. júl. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Minek mennel neki barkinek is? Ennyire ne legyel gyenge. Sokkal nagyobb erő kell ahhoz hogy valaki aki ott ugral korulotted ne verd le.
2016. júl. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezek az emberek engem kis korom óta zaklatnak amugy lány vagyok
2016. júl. 10. 14:55
 10/10 anonim ***** válasza:
18%

Ahhoz, hogy a rendőrségen dolgozhass (akár takarítóként) alap dolog, hogy tiszta erkölcsi bizonyítvánnyal rendelkezz. Ha valakit olyan szinten versz meg, akkor nem kaphatsz tiszta erkölcsit és ezzel kizárod magad az egészből.


Arról nem beszélve, hogy a következő amin el szoktak hasalni az a fizikai alkalmassági és utána a pszichológiai alkalmassági.

2016. júl. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!