Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak szerintem furcsa, hogy...

Csak szerintem furcsa, hogy barátnőm rendőr szeretne lenni, de délután 6 órakkor fél egyedül hazamenni és mindig elé mennek a szülei?

Figyelt kérdés

Szimplán fél haza sétálni egyedül, mert furcsa alakok vannak, de ha rendőr lesz, még rosszabb alakokkal fog majd találkozni. Szóval nem értem. Vagy csak szerintem furcsa?

18, 2 hónap és 19 évesek vagyunk.


2021. márc. 2. 10:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Azért ha rendőr lesz, eleve végigmegy egy kiképzésen, és dolgozni se egyedül fog, hanem párban valakivel. Értem, mire gondolsz, de nem feltétlenül probléma ez. Meg sokféle rendőr van, lehet hogy pl közlekedési rendőr lesz a barátnőd, és akkor nem neki kell leszámolni a gengszterekkel.
2021. márc. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem elég gáz, közlekedési rendőrnek is kell egy fellépés. Meg hogy ne féljen. Ő nem alkalmas rendőrnek. Nem is fog megfelelni.
2021. márc. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

A leírtak alapján barátnőd teljesen alkalmatlan rendőrnek.

Nem lehet, hogy csak téged húz ezzel a szöveggel? Nem tudom elképzelni, hogy valaki ne lássa a helyzet abszurditását.

2021. márc. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Tényleg furcsa, egy rendőr esetében alapkövetelmény a határozott fellépés. Az alapkiképzés közben ki fog hullani. (Ez mondjuk attól függ, hogy hol szeretne tovább tanulni, NKE vagy valamelyik rendészeti szakközépiskola). De az NKE-re biztosan alkalmatlan.
2021. márc. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Lovasrendőr szeretne lenni.

Jelenleg én is úgy gondolom, hogy alkalmatlan lenne rá, mivel a természete is visszahúzódó, felénk ismeretlen emberek előtt, új társaságban sok idő kell neki míg feloldódik, míg megszólal. Jelenleg úgy gondolom, hogy pofára esés lesz és nem tudom őszintén támogatni.

2021. márc. 2. 11:27
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Megértelek kérdező... de szerintem csak mond el a véleményedet és hagyd rá. A "lovas rendőr" egyébként egy tanfolyam, amit csak hivatásos szolgálati jogviszonnyal rendelkezők kezdhetnek el, ezért nem hiszem, hogy a barátnőd pontosan utána nézett a dolgoknak.
2021. márc. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Megjelölte ez nke-t, azon belül, hogy melyik szakot már nem tudom.
2021. márc. 2. 11:40
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván szereti a lovakat, szeret lovagolni.

De honnan jött ez a fejlövése, hogy a rendőrségnél akar lovakkal foglalkozni?

A lovasrendőr egyébként tömegoszlatásoknál kerülhet elő. Aki este 6-kor fél egyedül hazamenni, az majd a futballhuligánok ellen ki fog állni lovasrendőrként? Nekem mondana ilyet, körberöhögném.

Kérdező! Keress elő videókat internetről a 2006-os zavargásokról. Mondd el neki, hogy ha rendőr lesz, akkor adott esetben ilyen helyzetekben is helyt kell állnia!

Szülei mit szóltak hozzá? Ők se látják, mennyire abszurd ez az ötlet? Kinek jó az, ha 1-2 vagy 5 éve elmegy egy olyan szakra, amit úgyse tud utána használni?

2021. márc. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igazságosztó akar lenni?
2021. márc. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

5: hogyha tényleg ilyen a természete, beszéljétek le róla. Nővérem is a közszolgálatira járt. Voltak lányok rajta kívül is, de csak karakán, nagypofájú csajok. Egy félénkebb lány az egész hangulattól ki fog készülni.


A nővérem is kemény csaj, fizikailag is nagyon durván (több év karate stb), de ez a stílus annyira neki sem jött be. Persze ő el is végezte, és utána több évet dolgozott is a szakmában, aztán eljött, mert elege lett az egyenruhásokból.


Amúgy meg náluk van a mondás, hogy "egy rendőr nem rendőr, két rendőr egy rendőr", vagyis ténylegesen nem járnak egyedül. Ennek ellenére, az hogy a nővérem egyedül ne mert volna hazamenni sötétben... Hát LOL. Két cigánygyerek nekiment volna, szétüti őket ott helyben.

2021. márc. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!