Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincs önbizalmam a barátom...

Nincs önbizalmam a barátom mellett. Igaza lenne velem kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha nem teszek úgy, ahogy ő mondja, akkor szakít velem a pi...ába. Mutatott nekem egy olyan női ismerősét, akin van felesleg, tehát nem egy karcsú nőt, azt mondta reméli, nem leszek ilyen, mert akkor kénytelen lesz otthagyni. De most szép és csinos vagyok szerinte. Már az is előfordult az étkezésembe beleszólt, azt mondta majd eszek akkor, mikor ő. Ez akkor fordult elő, mikor nálam volt, mivel még nem élünk együtt.

Ettem egy kaját, amit én csinálta, és arra is azt mondta, hogy tudom azt a gusztustalanságot megenni (saláta volt).

Meg nem egyszer már a facen nézegeti a női ismerősei képeit, ilyenkor nevetve mondja kíváncsi volt, mit szólok majd ehhez.


2022. márc. 15. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy paraszt a barátod. Megszoksz vagy megszöksz.
2022. márc. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Beteg a fiú, menekvés, később majd lebsz pár pofont, ha valami nem tetszik.
2022. márc. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Volt már. Te agyatlan tyúk kb kétszázszor leírtuk hogy hagyd ott.
2022. márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igaza. Egy irányítómániás önző beképzelt alak, már ebből is lejött nekem. Mint a "drága" exem. Lépj le mielőtt még mocskosabb lesz...
2022. márc. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Manipulálni akar, beszabályozni, "olyan nőt faragni belőled" akire vágyik, fenyegetőzéssel próbál rávenni arra amit ő szeretne.

Ez csak a kezdete a bántalmazásnak, később majd sokkal rosszabb lesz, amikor esetleg már fizikailag is bántalmazni fog.

2022. márc. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként bárki bárkinek elkezdhetné ezt, nem tudom minek képzeli magát, visszafelé is működik, neki is lehet mondani, hogy ha ilyen meg olyan lesz akkor majd ez-az lesz. Ezzel csak azt akartam érzékeltetni hogy olyanhoz formál jogot amihez nem lenne, ezek nem egy szeretetteljes, elfogadó kapcsolat ismérvei.

Azonnali szakítást tudok javasolni.

2022. márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj amíg nem késő! Hagyd ott a fenébe! Már írták előttem. Ez még csak a kezdet. Később még rosszabb lesz.
2022. márc. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nincs önbizalmad és rosszul érzed magadat ebben a "kapcsolatban", egyértelműen jelzi számodra, hogy baj van.

Irányítani akar, valami komoly lelki problémája van és előbb-utóbb nagy a valószínűsége a fizikai bántalmazásnak is.

Szakíts mielőbb.

2022. márc. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el amit írtál, mintha egy idegen írta volna...szerinted ebbe a kapcsolatba jó ötlet benn maradni? Úgy hangzik mint ami fokozatosan épít le...menekülj minél gyorsabban mert ez káros, és minél tovább maradsz anál nehezebb a gyógyulás.
2022. márc. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
95%
Nárcisztikus manipulátornak tűnik,nem vagyok pszichológus,de nem túl bíztató amit leírsz
2022. márc. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!