Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy anyagilag nagyon jól álló...

Egy anyagilag nagyon jól álló srác, aki elvan alkalmi kapcsolatokkal is, munka mellett tanul edz, az mitől elégedetlen es szomorú néha az életével?

Figyelt kérdés

Nem árulja el soha mi baja.

Szerinte ez nem jo élet de vannak benne ugyan jó dolgok, de sz.r


Hogyan lehet jól kérdezni hogy megtudjam mi baj?

Vagy mire vágyik?


Vagy miert nem tud örülni?



#indokolatlan boldogtalanság
2021. ápr. 2. 17:56
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Teljesen önálló, hatalmas szabadsàga van, stb
2021. ápr. 2. 17:57
 2/16 anonim ***** válasza:
Írd le nekik azokat amit itt írtál, a kérdéseket. Ha válaszolt, akkor írd ki a kérdést, hogy arra mit írj, ha esetleg nem tudnád.
2021. ápr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Valószínűleg az a baja hogy magányos. Mert nem tud kialakítani egy szereteten, tiszteleten és bizalmon alapuló komoly párkapcsolatot, csak alkalmizik, felszínes kapcsolatai vannak.

Ha pedig az embernek nincs kivel megosztania az életét, a jó és a rossz dolgokat, akkor lehet akármennyi pénze, a fene megette az egészet.

2021. ápr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

De nem válaszol. Ködösít.


Ilyeneket mondott amiket fentebb irtam. Pl gondolkodott az életén mert nem jo. Elment csak ugy random autozni.


Aztán mikor fejtegetni akartam volna inkább terelt hogy házakat nézett es ennyi.

2021. ápr. 2. 18:02
 5/16 A kérdező kommentje:
3# de ezt most olyan nehéz lenne kinyögnie?
2021. ápr. 2. 18:03
 6/16 A kérdező kommentje:

Megint rakerdeztem. Azt mondja néha ő maga sincs önmagával tisztában.


Engem ezek nagyon irritálnak..

2021. ápr. 2. 18:10
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló vagyok.

NEKEM személy szerint az a bajom hogy nem fogadom el magam, olyan betegségem van pl amin nem tudok változtatni( nem is látja a külvilág)

Nem bírok bízni az emberekben, és még 1001 ilyesmi

". Azt mondja néha ő maga sincs önmagával tisztában."

Igazat mondd...

2021. ápr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem mondja el, vagy mert maga sem biztos benne, hogy miért érez így vagy mert egyszerűen semmi közöd hozzá.
2021. ápr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Aztan azt mondta rengeteg minden lenne ha most rámzuditaná az életét. Nem akarja rámzuditani ezeket.

Majd mond reszleteket.


Gondolom kapok majd egy két sor panaszkodast amivel majd nem tudok mit kezdeni valoszinuleg.



Hogy lehet vki ilyen? Miert nem jelent vagy jövőt néz meg azt hogy mindene rendben.

2021. ápr. 2. 18:48
 10/16 A kérdező kommentje:
De közöm van hozzá! Nekem sz.r miatta hogy ilyen. Ezeket ramsugározza en iszom a levét.
2021. ápr. 2. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!