Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt az életetekben olyan...

Volt az életetekben olyan személy, akit évek óta ismertek, éveket töltöttetek egymás mellett (nem párkapcsolat), aztán rájöttetek, hogy az egész lehúzó kapcsolat?

Figyelt kérdés
Van valaki, akit évek óta ismerek, évek óta vagyunk egymás mellett (szó szerint), de csak nemrég jöttem rá, hogy már rendesen lehúz az egész, az ő nyomora, az ő kitalációi, az ő mindene már sok. Pedig nem bántott, csupán akaratán kívül sajnáltatja önmagát, közben a szavai élőben és írásban is ütik egymást, de a panaszát jó lenne, ha hallgatná az ember. Egy hétig nem volt, üzeneteire nem reagáltam, és valósággal felszabadultam.
2021. okt. 11. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt, hogy egyre inkább megváltozott az illető negatív irányba (középiskolai barátság). Amikor összebarátkoztunk, egy cuki, rendes csaj volt, aztán egyre furább lett, folyton leszólt, csinálta a feszültséget, a végén még nekem is jött fizikailag... Végül őszintén szólva már alig vártam, hogy megszabaduljak tőle. :(
2021. okt. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bár konkrétan nem válasz a kérdésedre, de nekem olyan volt, hogy évek után jöttem rá, hogy igazából mennyire szerelmes is vagyok belé, csak mindig el akartam nyomni magamban, de közben meg életem szerelme és megőrülök érte.

F

2021. okt. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!