Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sátrazni, vadkempingezni...

Sátrazni, vadkempingezni egyedül jó, vagy társaságban?

Figyelt kérdés

2022. márc. 15. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem társaságban. Én egyedül unatkoznék, de biztosan vannak sokan akik pont hogy az egyedüllétet kedvelik.
2022. márc. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Mindkettő mást ad igazából, egyedül egy iylen önállóság érzetet, befeléfordulást, önmagunkkal levés, barátokkal meg egy feelinges közös élmény, baromkodás, tűzgyújtás, megázás, jó storyk...
2022. márc. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is társaságban szeretem, egyedül unatkoznék, jó közös élmény a barátokkal.
2022. márc. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet hozzád csatlakozni?
2022. márc. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Egyedul jo. Akkor konnyen kinyirnak vagy kirabolnak.

😂

2022. márc. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Társaságban, már csak azért is, hogyha neadjisten történik valami baj, ne legyen az ember tökegyedül.
2022. márc. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül tettem meg egy 10 napos túrát, mindig egyedül szeretek túrázni. Társasággal olyan sok mást lehet csinálni, nekem ez pont nem az ahova mások kellenek. Többször vadkempingeztem erdőben meg angliában tengerparton, teljesen más lenne, ha sokakkal együtt lennék. Már a kemping is zavaró amikor ott vannak idegenek körülöttem. Én mindenképp arra szavazok, hogy egyedül próbáld meg. Legyen nálad póttelefon, GPS baj esetére, és indulj el. Nálam nem volt semmi probléma, nem aggódtam, és nem féltem, ugyan mitől? Sőt ellentétesen Soha nem láttam az erdőnek ezt a szép nyugodt éjszakai arcát. a ragyogó csillagokkal az égbolton, a telihold sejtelmes homálya az erdőn... Meghallod az ővilág azon kis neszeit amit nappal sohasem lenne esélyed meghallani. Van ebben valami izgalmas titokzatosság amit mindenkinek ki kéne próbálnia! Csodálatos ilyenkor a természet soha nem éreztem magam ilyen közel Istenhez, ezt csak vele érdemes megosztani és magaban megtenni. persze másokkal is rdemes lehet kipróbálni.
2022. márc. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs vagy-vagy.


Jó egyedül is jó társaságban is.

Vagy éppen rossz egyedül is meg rossz társaságban is.


Én többnapos sátrazást csináltam egyedül.


Egyrészt jó volt, másrészt esténként rohadtul unatkoztam. Vittem könyvet, de olvasni nem volt energiám, fáradt voltam, de aludni nem bírtam. Telefonnal meg spóroltam biztos ami biztos alapon.


Egyedül sokkal stresszesebb az ember, minden rezzenésre oda figyel.


A természet csendjénél azt vettem észre, hogy este úgy beindulnak a tücskök, kabócák, hogy már az őrület kergetett a sok zúgástól.


Hajnalban és reggel viszont tetszik amikor van egy csendes átmenet, amikor az esti lények elhalkulnak, a nappaliak meg még nem aktívak.


Ami rossz egyedül, hogy látsz egy csomó érdekes, vicces, csodás, vagy akár dühítő dolgot, és úgy nincs senki akivel megoszthatnád az élményt.


Barátokkal meg ott a társaság, lehet beszélgetni, nyugodtabb is az ember.

Az biztos, hogy kevésbé figyelek társaságban magára az útra, természetre.


Összességében egyedül kint sátrazva éreztem igazán azt, hogy de jó lenne most a barátokkal lenni, ha ők is ott lennének.


Olyan szempontból jó, hogy egy egyedüli élményt is el lehet később mesélni másoknak. Mert örök sztori még akkor is ha egyedül voltál.

2022. márc. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül szoktam indulni. Egyszer már vadkempingeztem így haverokkal, viszont számomra az igazi vadkemping egyedül történik. Akkor van meg az a jó túlélő feeling, akkor érzem úgy hogy távol vagyok a civilizációtól. És utána nagyon jó érzés hogy "Ezt a megpróbáltatást is legyűrtem".
2022. máj. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én egyedül nem unatkoznék, ellenben elég para lenne
2022. jún. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!