Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem szándékozom ilyet tenni,...

Nem szándékozom ilyet tenni, nyugi, csak kíváncsiság. Ha egyedül lennétek öngyilkosok lennétek?

Figyelt kérdés
Ha nem lenne családotok, tehát nem lenne ki "aggódjon" értetek és nem lenne kinek "rossz" ha megtennétek.
2022. febr. 21. 22:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Gondolkoztam már rajta.Nem tudom.
2022. febr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. febr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem, miért tenném? Az életnek rengetegféle öröme van, amihez nem kellenek család vagy barátok.
2022. febr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
3 A kérdező úgy érti, hogy valakit csak az tart vissza az öngyilkosságtól, hogy a családjának szomorúságot okozna ezzel, különben megtenné.Tehát nem azokra gondol, akik az egyedüllét miatt tennék meg.
2022. febr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
#4: Biztos? Nem egyértelmű. Mindegy, a válasz így is úgy is nem.
2022. febr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor elgondolkozok ezen a dolgon amit kérdeztél...őszintén szólva én nehezen viselem a magányt. Ha ne adj isten így járnék nem tudom mit tennék, még így is elég sok hülyeségem van, drogozok néha stb, áhh bele gondolni sem merek.
2022. febr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, ez a helyzet áll fen, 2x próbáltam tavaly, nem sikerült. Valszeg rossz módszert próbáltam de nem adom fel.
2022. febr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Most se érdekelne senkit:D
2022. febr. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Éveken át egyedül voltam, hónapokig készültem arra, hogy kilépjek az életből, ám az utolsó utáni pillanatban jött valaki, aki ösztönzött, hogy folytassam.

Ő még mindig itt van nekem. Ha őt elveszíteném, nem tudom, mi lenne. :)

2022. febr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Idővel lehet. Már most is nagyon kapkodok a kis örömök után is, de hiába, elvesztettem őket. Nem tudom, hogy fogok így még évtizedeket leélni.
2022. febr. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!