Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha születésed előtt lehetősége...

Ha születésed előtt lehetőséged volna arra, hogy lást milyen a földi élet, hogy idáig mi mindent élt meg az emberiség, hogy maga az ember milyen lény, akkor is megszeretnél születni ?

Figyelt kérdés

2022. márc. 15. 22:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%
Miért ilyen szörnyűek az emberek? Mi ez a sok negativízmus?
2022. márc. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem!
2022. márc. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%
11-es! Nem negativizmus, hanem realizmus...
2022. márc. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
49%
Egyértelműen " nem " a válaszom. És én remélem hogy reinkarnáció nem létezik, az életből bőven elég egy is, még az is sok.
2022. márc. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
68%
Jezusom, vannak itt bajok :D
2022. márc. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
41%
Nálam szarabb helyre, nem sokatok születhetett, de kihozom belőle a maximumot... igen, újra megszületnék, minden percét imádom a létezésnek, csodálatos dolog.
2022. márc. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem,soha,sajnos nem volt beleszólásom.

Soha nem születtem volna ide

2022. márc. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Anyám belehalt a szülésbe, apám egy alkoholista állat, mikor születtem 73éves volt nagypapám és 69nagymamám, őhozzájuk merültem... papíron apám volt a kizárólagos gondviselőm... nagypapám 3 éves koromban halt meg, nagymamám 9eves koromban, ezidaig két három havonta láttam apámat...

Ekkor viszont kénytelen volt foglalkozni velem, szóval magához vett, kaptam egy szobát, ami a házának a kamrája volt... 90cm*3méter... elképesztő kenyelem és luxus... enni volt, hogy hetekig eszébe sem jutott adni, szerencsere a szomszedai nagyon kedvesek voltak, és minden nap megetettek...

12éves koromban fater úgy döntött, már el kell bírjam a talicskát, úgyhogy elzavart egy kőműves haverjához culágerkedni...

Ott kőkemény 1500ft-t kerestem naponta (1999)... ez nyári munka volt, ami pénzt kerestem, azt elvette mindet, és piára meg játékgépre költötte...

13. Születésnapomon leitatott de elég dúrván, mondván egy ennyi idős gyereknek már bírnia kell...

Kórhazba kerültem alkoholmergezessel, 1üveg vodkát belémtuszkolt... hála istennek, mert ekkor kerültem állami gondozásba... itt szerencsére első nap szimpatikus lettem a legnagyobb baromnak, így aki bánthatott volna, se bántott... viszont egyenes út volt a lezüllésemhez...

16 évesen már aktívan füveztem, árultam, valamint elloptam mindent amit csak eltudtam és pénzzé tehető...

17 evesen haverkodtam össze a fű által egy sráccal, akinek totál irigylesreméltó családi háttere van... ő és az ő baráti köre húztak ki a lejtőből, máig nem értem, hogy miért... 35 éves vagyok, 8eve van meg az ács szakmám, teljesen átlagos életet élek, néha még szívok füvecsket, de mióta megvan a gyerekem egyre ritkábban, teljesen átlagos életet élek, nagyon jó barátaim vannak, pár éve letettük a piát és a füvet, és kitaláltuk, hogy hétvégente nem iszunk hányunk belefekszünk, hanem társasjátékozunk egyik srác műhelyében... kicsit rákattantunk, legutóbb egy Talisman nevű játékért mivel sehonnan nem tudtuk megszerezni, pénzt összedobva ebay-en közel 150.000ret fizettünk ki 8an...

Emellett bringázom, rengeteget túrázok a bakonyban, tavaly nyáron vettem egy sup-ot amivel heti 1* leszaladtam balcsira evezgetni... már nagyon várom a nyarat emiatt...

Egyszóval szeretem az életem, pedig nagyon nem így indult... és igen,m simán megérné újra megszületni... nem bánnam, ha valamivel átlagosabb családi körülmények jutnának... de összességében így is ember lett belőlem...

2022. márc. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!