Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Voltál már nagyon rosszul...

Voltál már nagyon rosszul nyilvános helyen? Mi történt?

Figyelt kérdés

2022. márc. 16. 12:58
 1/7 anonim válasza:
52%
Elájultam, mert túledzettem magam, aztán elég nagy jelenet lett belőle.
2022. márc. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

Igen, év nyitónapján.

Nem ajultan el, de rosszul voltam, egy kis ideig fehér világot láttam

2022. márc. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Elájultam a buszon. Nagy tömeg volt, nem volt levegő, meleg volt, a busz meg araszolt sokáig a dugóban. Kb. 4x annyi idő volt az út, mint normálisan. Nem bírtam.

Két idős néni segített, átadta az egyik a helyét, hogy üljek le és adtak cukorkát.

2022. márc. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Gyerek voltam még kb. 12 éves és nagyon rosszul voltam a suliban. Hazaküldtek, de az úton olyan rosszul voltam, hogy hánynom kellett és a földön ültem. Senki nem segített. Akkor még nem volt mobil. Az volt a szerencsém, hogy 3 percnyire laktam az iskolától és nagy nehezen haza vánszorogtam.
2022. márc. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Összeettem Fanta-t+gumicukrot, 1000-el felment a vércukrom, elájultam, alul meg kiment mindent...
2022. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
Többször is volt, hogy hánytam mások előtt, többször is elájultam, egyszer agyrázkódásom is lett (leestem valahonnan). Most ezek jutnak eszembe.
2022. márc. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pánikbeteg vagyok és egyszer az utcán jött rám egy nagyobb roham.
2022. szept. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!