Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érezted már h*lyén magad,...

Érezted már h*lyén magad, mert mondjuk jót akartál valakinek, de végül rosszul sült el?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt az?

#hülyét csináltál magadból #rossz meglepetés
2022. márc. 16. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de érdekelne, hogy te mivel?
2022. márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Lényegében zaklattam az akkori csajom barátnőjét de kb fogyatékos szintén írtam neki hülyeségeket (istenről, megtérésről papoltam neki) ...annyira szégyelltem utána magam, hogy a csajommal is szakítottam, hogy ki ne derüljön az én jó szándékú irományaim (de kiderült)


Az egész város utána jó ideig bolondnak nézett, mivel kis városban élek és ismert mindenki. A mai napig szégyen érzet ha eszembe jut a téma..sokkal gázabb volt mint leirtam, azóta sem gyülekezetekbe sem istenben nem nagyon hiszek, kerülöm a témát.


29f

2022. márc. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Humor Herold ***** válasza:
100%
Igen, egyszer még régen a buszról segíteni akartam egy babakocsis felszállónak, de rosszul sikerült megfogni a babakocsit és majdnem kicsúszott a kezemből..szerencsére csak megbillent így nem lett komolyabb baj.De nagyon kellemetlen volt.Jót akartam, rosszul sült el.
2022. márc. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindnig ez van nálam...
2022. márc. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Dióhéjban szülinapi meglepetés összejövetelt szerveztem valakinek, de nem ismertem a helyet, és a végén mindenkiben annyi maradt meg, hogy mekkora xar a hely.. Ami tényleg az volt, csak rosszul esik, hogy ezen megy azóta is a viccelődés.


Ráadásul az ajándékkal is futni kellett egy kört, mert az sem volt jó. Lényegében már bánom h csináltam bármit is, jobb lett vna egy snassz valamit adni és most nem érezném magam rosszul.

2022. márc. 16. 20:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyik gimis osztálytársnőm aki külsőre és belsőre is szimpatikus volt nekem, meg akartam közelebbről ismerni miután egy városban laktunk, egy busszal is jártunk suliba, és mégse beszéltem vele szinte semmit két évig, szóval mikor egy padba ültünk elkezdtem kedveskedni, megdicsértem a leggingsét, az ötös dogáját, meg ilyesmit, aztán buszon megkérdeztem odaülhetek-e mellé, megengedte de bedugta a fülesét, majd mikor hazaértem akkor egy facebook üzenet várt tőle hogy zavarja őt hogy elkezdtem rá nyomulni és hagyjam békén. Szarul esett, mert csak kedves akartam lenni vele és kicsit jobban összebarátkozni, nem állt szándékomban lefektetni, de ezek szerint félreértette. Hát, ez van, elég rosszul esett.
2022. márc. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!