Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt életed legrosszabb...

Mi volt életed legrosszabb születésnapi ajándéka/Vagy amit te kaptál valakitől?

Figyelt kérdés
Rosszul elsült szervezés?

#ajándék #meglepetés #rossz születésnap
2022. márc. 16. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ami kellemetlen emlékként él bennem kissé szülinaprol, az a tavalyi szülinapom, mert pont akkor lettem covidos, így nem ülhettem össze a családdal, magányosan eszegettem meg a szép tortám. Ez így,elég szomorú volt, de az ajándékokat örömmel használom, hát hála istennek meggyógyultam.


Egyik rokonomtol kaptam néha elég cikis ajánándékokat. Például elektromos gázgyújtó, használt, de még jó állapotú bugyik, félig elhasznált rúzsok.

Pedig gazdagok voltak, adtak sokszor értékes ajándékot is, de borzasztó gühogy néha miket akartak ránk tukmálni.

2022. márc. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

“használt, de még jó állapotú bugyik”

Ne csináld.. :D :)))

2022. márc. 16. 22:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Már használatbol kivont pamutbugyit használták fel mosogatórongynak is. Mert minek költeni szivacsra.

És koszümös, kalapos "úrinőket" képzelj el.

2022. márc. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az egyik unokatestvéremtől kaptam kínai üzletben vásárolt hamisítvány parfümöt és szintén kínai szempillaspirált. Hozzáteszem, egyáltalán nem csórók.

És akkor még én lennék a “sz@r fej”, ha szóvá tenném, hogy nem örülök neki.

Az egy dolog, hogy szeretem, ha jó illatom van és külső szemmel is észlelhető, hogy szeretek sminkelni, de köszönöm szépen, megvannak a forrásaim, amik nem minden esetben luxus, de megbízható helyek. Egyébként meg rengeteg más tulajdonságom is van, kifejezetten rosszul esik, hogy az összes rokonom valami “kivakolt puccparádé” nőnek hisz, de az, hogy mélyebben belelássanak a személyiségembe, hogy megismerjenek, már nem érdekli őket, csak az, hogy mindig legyen valami, amiért fújtathatnak rám.

2022. márc. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A volt pasimtól egy csomag szotyit és egy dobozt teát kaptam karácsonyra. Én neki egy masszázsajándék utalványt vettem. Hát nem egyforma volt az öröm :DD
2022. márc. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az amikor 13 évesen egy takrókészítő csomagot kaptam és a tetejérerá volt írva h 3+
2023. okt. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!