Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek mi volt a legrosszabb...

Nektek mi volt a legrosszabb szülinapotok?

Figyelt kérdés

Nektek melyik volt eletetek legrosszabb szülinapja? nekem a mai.:(

14 éves lettem,már tegnap összeállítottam egy kis tervet,Hogy milyen jó lesz, meg minden.. Az este folyamán rosszul lettem, hányingerem van, és semmit sem aludtam. Tudom ennél vannak rosszabbak is csak mégis..:c



2016. júl. 6. 05:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Amire emlékszem 7 éves koromtól kezdve egész 16 éves koromig az összes szülinapom borzalmas volt. Nevelőszülők neveltek..

16 évesen inkább visszamentem egy gyermekotthonba.


Azóta minden ünnepet utálok, nem is tartom meg őket.


21/L

2016. júl. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Nekem sem voltak túl jó szülinapjaim, nem valami jó érzés, amikor 5-6 éves koromtól kezdve nem kaptam olyan ajándékot, aminek tudtam volna örülni, mert nem volt rá pénz és nem engedhettük meg magunknak. Ettől függetlenül tudtam, hogy a szándék a fontos és örülök, hogy felköszöntöttek és valami kis apróságot kaptam, de azért mégis csak jól esett volna megkapni 1-2 olyan dolgot, amire vágytam akkoriban.
2016. júl. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az összes. Két alkoholista szülővel,akik folyton agresszívra vedelték magukat.
2016. júl. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
A 18. születésnapomon egésznap verték a tetőt a munkások, mert épp akkor kellett tetőcserepet cseréltetni.
2016. júl. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Ez rossz?! Váó, te sem éltél még.


A 13. Kettesben ünnepeltünk apával, mert anya akkor már két hete a kórházban haldoklott (és rá másfél hétre - márc. 13-án - meghalt).

2016. júl. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
30 voltam, és nagyon terhes. Az összes ismerősöm hatalmas partifotókat posztolt a fb-on a kerek évfordulóról. Nekem meg anyámék aznap beköltöztek a házunkba, mert ők felújításba kezdtek. Egész nap dobozokat meg szekrényeket cipeltek a férjemmel együtt. Este 10-kor közölték, hogy kidöglöttek, lefekszenek. Majd anyám visszafordult a lépcső közepéről. Jaaaa, tényleg, boldog szülinapot! Rettenetesen szarul esett, hogy SEMMI nem szólt rólam aznap... Biztos a hormonok is benne voltak, azt elismerem... O:)
2016. júl. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A 8.születésnapomon már elküldtük a meghívókat, mindent megterveztünk. Rá három napra anyu megharagudott rám valami miatt és megtiltotta, hogy megtartsam. Mindenkinek el kellett mondanom, hogy mi van, nem volt jó, de legrosszabbul az esett, hogy valaki már megvette az ajándékot... Azután az osztálytársaim megharagudtak rám, nem voltak már barátnőim, egyedül voltam a szünetekben... Végül amilyen gyorsan csak lehetett, átmentem másik iskolába. Azóta nem tartok szülinapi bulikat.
2016. júl. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Most komolyan ettől ez lett a legrosszabb szülinapod?? Ne kényeskedj már.


Lefekszel fél órára, utána reggelizel, és semmi bajod nem lesz, előtted lesz még az egész nap.

2016. júl. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, a szülinapomról nekem is mindig ez jut eszembe. Este rosszullét, másnap hányinger. Csak valószínűleg nem ugyanabból az okból, mint neked. :D


Boldog születésnapot! :)

2016. júl. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:)


Tudjátok,lehet hogy nem tűnik annyira rossznak.és másnak sokkal rosszabb is volt már(pl: valakije meghalt.),csak tudjátok sok minden rosszul tud nekem esni.Főleg,hogy a nap folyamán elmúlt a hányinger,bevágtam egy nagy pohár kávét,és már minden oké,erre jön egy ember és az orrom alá dörgöl egy dolgot amit mindennél jobban szeretnék,hogy nem fog sikerülni.Lehet hogy nem tudatosan ette,és nem akart megbántani,de ezután nagyon sírtam.

Igaz kis dolog,vannak rosszabbak is,és teljes szívemből sajnálom azt akivel a születésnapján történt egy trauma,de ember vagyok...érzékeny.


Kívánom hogy ennél nagyobb bajom ne legyen az életemben!Csak vannak dolgok amik bántsák az embert!

2016. júl. 6. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!