Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 18 év körüliek, mik a legrossz...

18 év körüliek, mik a legrosszabb születésnapi ajándékok?

Figyelt kérdés

Én mivel lány vagyok, elég sokszor kapok polót, vagy gatyát, de kimondottan utálom őket, meg a szépítő cuccokat az egyéb divat dolgokkal... Két éve gyümölcsös fülbevalót kaptam, azzal az üzenettel, hogy végre lyukasszam ki a fülem és viselkedjek úgy mint egy lány.

Szóval ruhák, ékszerek és sminktől kezdve dezodoron át minden tisztálkodó eszköz. Én majd veszek magamnak tusfürdőt... Azt a sok pénzt összedobhatnák és kaphatnék végre laptopot vagy gépalkatrészt (amit gyakorlatilag már felirtam PONTOSAN mi kellene).


2018. febr. 2. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Nagybátyáméknak szokása, hogy minden évben karácsonykor és születésnapon (nem csak az enyémen) bemennek a Zarába és kb megveszik az első szembejövő ruhadarabot ajándéknak (újgazdagok). Szerencsére a blokkot elteszik, de mivel soha nem veszek abból az üzletből semmit, mindig féláron elpasszolom egy haveromnak mint "utalvány". Mindig elmondom nekik hogy ezt ne csinálják mert pénzkidobás, sose hallgatnak meg.

Tudom kis dolog, de eléggé idegesít.

2018. febr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem is a ruhafélék, azokkal nagyon mellé lehet lőni...
2018. febr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Ja a ratyi tisztálkodási szerek. Meg béna ruhák. Sajnos nehéz személyre szabottat találni. Rólam pl tudják, hogy szeretek egy bizonyos dolgot, erre abban a témában vettek ágynemű huzatot, de valami ultra gázat. A szekrény legmélyére süllyesztettem el.
2018. febr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
+1 ruhafélékre (mínusz zokni, az indig jól jön:D). nekem még az ékszerek is, mivel szinte kizárólag saját készítésűt hordok, így tök felesleges bármilyen ékszert adni nekem. szakácskönyvet is feleslegesnek tartom, mert sose főzök szakácskönyvből, ha mégis meg akarok nézni egy receptet, rákeresek neten. más hirtelen nem jut eszembe
2018. febr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Engem a tisztálkodó szerek nem zavarnak hisz általában a másik opció a ruhák. Ha csak nincs rossz illatuk. Ruhával nagyon mellé lehet lőni én inkább kapnék sablonos tisztálkodó szereket vagy bögrét. Pénzt ugyebár sokan bunkóságnak tartják de igazából az a legjobb hogy ha a rád szánt pénzt odaadják hogy azt vehess amit akarsz. A másik opció utalvány.
2018. febr. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Az hogyha kidobnak otthonról. Összepakolják este a cuccod és másnap reggel egy boldog 18. szülinappal egybeöltve utadnak eresztenek. Az elég rossz ajándék.
2018. febr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A 18. szülinapomra kaptam egy üveg pálinkát, pedig abszolút nem iszom. Szarul esett, hogy megmondtam, hogy nekem nem kell alkohol, de mégis azt kaptam.

A 22. szülinapomra nem kaptam semmit.

2018. febr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

porfogó csetreszek, amik csak a polcomon foglalják a helyet.

olyan torta/süti, amit nem is szeretek és tudják, hogy igyekszem minél egészségesebben kajálni ráadásul nem is vagyok édesszájú...

2018. febr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Nekem anyám az, aki még mindig le van annál ragadva, hogy 5 éve (12-13 évesen) nagy marvel fan voltam. Az a korszakom már vagy 3 éve elmúlt, de pl tavaly szülinapomra marveles párnát, karácsonyra pedig amerikakapitányos plüsst kaptam. Karácsony után mindenkinek szépen elmondtam, hogy mostantól minden névnap-szülinap-húsvét-karácsony-satöbbi alkalomra pénzt adjanak, mert szeretnék összegyűjteni annyit, hogy egyetem alatt ne a nyakukon kelljen élnem. Na meglátjuk, ki hallgatott rám :D

De én pl a melltartóknak-bugyiknak kifejezetten örülni szoktam, a dezodorokat meg tusfürdőket is elhasználjuk, szóval nem nagyon akadok fent ezeken.

Régebben volt egy elég tomboy korszakom, majdhogynem csak fiúruhákat hordtam, minden cuccom fekete volt (mondjuk az még most is 80%-ban az); a keresztanyám pedig egy hatalmas díva, és eléggé passzív-agresszíven mindig "csajos" dolgokat kaptam tőle, amikor úgy esett, hogy ő vette meg a füzeteimet sulira, akkor egy full virágos-édibédicukorbogyó szettet szerzett nekem. Na akkor nagyon ki voltam akadva :D

De igazából nem szoktam nagy ügyet csinálni belőle, hiszen az ajándék általában szívből jön, rosszat nem akarnak vele.

2018. febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!