Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rettegek, hogy nem fogok...

Rettegek, hogy nem fogok tudni táncolni buliban, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elhívtak szórakozóhelyre, írták is lányok, hogy végre van idejük, meg hogy táncolunk stb stb, de én ettől rettegek, soha életemben nem voltam "táncolni", tuctuc zenére SEM. hogy kell? vagy van valami alap?
2022. márc. 16. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

Gondolj bele mennyibe fog kerül az üzemanyag ha nem lesz ársapka, meg mennyi lesz az euró. Ugye már nem is olyan félelmetes egy kis tánc?

Addig is tanulj a nagyoktól: https://www.youtube.com/watch?v=BzxdMvSUrac

2022. márc. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vannak rövid oktatóvideók a neten.

https://www.youtube.com/watch?v=ZkNMZlkrzaU

2022. márc. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1: az engem nem érint, elektromos kocsim van, napelem a házon, és még nekem fizet a szolgáltató, mert többet termel :)


ez is annyira kapcsolódik a témához, mint amit írtál :)

2022. márc. 16. 21:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tánctudás nélkül elkezdesz ilyen youtube-os mozgásokat utánozni, az látszani fog és ugyanúgy gáz lesz. Úgyis fogsz inni, akkor meg felszabadulsz kicsit és menni fog magától. Vagy, nem fogsz táncolni, ez is egy opció.
2022. márc. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha buliba mész tökmindegy a tánctudás, úgyis pocsolya részeg 20 perc után mindenki. Inkább a hányásban fetrengést gyakorold.
2022. márc. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!