Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha beleőrülök ebbe...

Mit tegyek ha beleőrülök ebbe és folyamatosan sírhatnékom van?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1165..


Erről van szó, ezt a kérdést én tettem fel tegnap. Azt hittem elmúlik az emiatt érzett fájdalmam, de nem, folyamatosan sírhatnékom van, úgy érzem sose lesz senki már olyan kedves velem mint az volt, akivel jól elrontottam a barátkozást. Főleg hogy előtte se volt velem senki olyan kedves soha. Úgy érzem vége mindennek, iszonyatosan érzem magam. Nem bírom élve ezt a lelki fájdalmat. Vagy idővel ez elmúlik? Talán ha lennének emberi kapcsolataim nem fájna, de így hogy nincsenek aztán majdnem lett egy nagyon jó ismerősöm, így úgy érzem belehalok ebbe. Mit kell ilyenkor tenni? Sose voltam még ennyire rosszul


2022. márc. 18. 16:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Munkában is olyan voltam mint egy élőhalott egész nap
2022. márc. 18. 16:25
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Pszichológus segíthet ezen. (Nem bántásból)
2022. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Két hét nagyon rövid idő. Arra gondolj, hogy valószínűleg többet láttál bele, mint ami volt. Egy tapasztalattal több. Ami a ma sérelme, az a holnap erőssége. :-)
2022. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sose találok mégegy ilyen embert. Alapból ritkán van lehetőségem ismerkedni
2022. márc. 18. 16:34
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Mindig lesz ilyen ember, sőt jobb is.

Ne add fel.

Nekem félévig tartott minden barátságom, hátba szúrtak, de nem adtam fel, hiszek az emberekben.

2022. márc. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Hát, nem csodálom, ha a "mentorod" megrémült. Ezek szerint neked semmi érzéked nincs az emberi kapcsolatok tényleges természetének megismerésére. Ráakaszkodsz valakire, átlépsz egy számára kellemetlennek tűnő határt és ahelyett, hogy ezt belátnád, továbbra is belelovallod magad a "nem megértett lélekbe".
2022. márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Hány éves vagy, hogy ez akkora trauma lett neked?

Ezt a sztorit olvasd vissza 5 év múlva, majd egy mosolyt csal az arcodra, hidd el, nem lesz több.

Vannak még kedves emberek.

2022. márc. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De van rá esély hogy megenyhül idővel és újra jobban szóba áll velem? Ha nem írogatok neki egy ideig. Vagy esélytelen?
2022. márc. 18. 17:37
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Munkaügyben szóba fog állni veled később is, de ennél többet ne várj tőle. Elég világosan a tudtodra adta, hogy elérted a kapcsolatotok határait.
2022. márc. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Olyan depressziós és magányos voltam alapból aztán jött ő és emiatt tök boldog voltam, most meg minden eddiginél rosszabbul vagyok. Sose fogom feldolgozni
2022. márc. 18. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!