Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen hobbit találhatnék...

Milyen hobbit találhatnék magamnak? 28F

Figyelt kérdés
Előre leszögezem hogy olyan hobbit szeretnék amit egyedül lehet űzni. Nagyon unalmasan telnek a napjaim, nem találok semmit ami tartósan lekötne. Nagyon szeretem a történelmet, abban a témában olvasni, de már sok újat nem tud adni. Meccsnézésre is ráuntam, főleg mert fogadással is társult, ami sok pénzt elvitt. Játékok közül nem találok olyat ami lekötne, régebben nagyon sokat honfoglalóztam, azt is sikeresen elcseszték. Edzeni szoktam még napi 30-40 percet tehát az sem sok idő. Egyre inkább kezdek belefásulni ebbe az unalomba, mások mivel töltik el az időt hogy nem unják halálra magukat?
2022. márc. 20. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Bicikli, túrázás, kutyázás, önkénteskedés, olvasás, rajzolás/festés, stb
2022. márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Én 3D-s szoftverekkel szórakozom, animálok, rövid történeteket írok:)
2022. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Futás? Mondjuk készülj a maratonra

Keres vmilyen olvasási listát pl.: világ legfontosabb könyvei és olvasd azokat

Túrázni?

Sütés/főzés?

Tanulj meg vmi új dolgot: nyelvtanulás? Agyagozás?

2022. márc. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Rajzolás, túrázás... 2-es, miket animálsz? :D
2022. márc. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Hát én most a kertészkedést űzőm, meg fákat oltok.. :D


Szedtem az erdőből kb 40-50db mirabolán (vadringló) csemetét és azokra oltottam mindenféle szilvát, barackot, kajszit, meg nemes ringlót.


Most várom hogy mi lesz belőlük. :D


29F

2022. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Eredj el dolgozni több műszakos rendbe, mint az emberek többsége, és akkor nem fogsz unatkozni, ráadásul több pénzed is lesz.
2022. márc. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk ha szereted a történelmet, akkor izgalmas hobbi lehet a családfakutatás is. Elég molyolós dolog, de bele lehet szeretni.
2022. márc. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudnam h itt miert pontoznak le, amikor segiteni akar az ember..
2022. márc. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mágnes horgászat, illetve különböző helyeken fémdetektorral átkutatni területeket? Elég sok történelmi dologra bukkanhatsz rá és jó sok órát el fog vinni.
2022. márc. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
#6 Érdekes meglátás.. Senkinek ne legyen semmilyen hobbija, helyette rabszolga mód dolgozzon látástól vakulásig ami után még adót is fizet hogy a gazdag elit még gazdagabb, és még elitebb lehessen....
2022. márc. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!