Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el a tükörképem?

Hogy fogadjam el a tükörképem?

Figyelt kérdés

Nagyon nem vagyok kibèkülve azzal amit a tükör vagy egy fotó vissza ad magamról. Közelröl még oké de messzebröl már bele se birok nézni. Mindig egy aránytalan és asszimetrikus arcot látok.Pedig renegeteg pozitiv véleményt kaptam már a külsöm miatt.Sok pasi is megnéz az utcán. Próbálom elfogadni van hogy jòl érzem magam a börömben,de belenézek egy tükörbe és elcseszi az egész napom. A képekröl meg annyit hogy csinálnom kell vagy 20 at is hogy 1 elönyösebbet is találjak köztük. Az alkatomat is borzasztónak találom.

Nagyon zavar mivel ha nem látom magam akkor minden jó,volt már hogy szándékosan elfordulva kerültem. Hogyan lehetne ezen változtatni hogy elfogadjam azt aki a másik oldalról köszön vissza?


máj. 16. 06:06
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Ne nezz tukorbe
máj. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Úgy, hogy dolgozol magadon, hogy kihozd a legjobbat. Sportolj, járj gyakrabban fodrászhoz, kozmetikushoz, pihenj többet. Már csak magadért is.
máj. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Törődj bele 🤷
máj. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Fejleszd az önbecsülésed! Ehhez vannak könyvek, szakemberek, előadások,stb.
máj. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat
máj. 16. 08:14
 6/6 anonim ***** válasza:

A szépség mindig szabálytalan!

(a természetben is)

Én mindig kicsit sajnálom azokat, akikről messziről virít, hogy mennyire küzdenek azzal, hogy tucat-orcájuk legyen.

Az önismeret és önelfogadás útja viszont hosszú, küzdelmes tud lenni. De érdemes bevállalni.

máj. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!