Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha sokszor ismételgetem...

Ha sokszor ismételgetem tényleg nem fog érdekelni egy idő után?

Figyelt kérdés
Vagy hogy ne érdekeljen mások véleménye? Ha sokszor elmondom, hogy nem érdekel, had gondoljon mindenki azt amit akar, mert nem számít, csak is a szeretteim véleménye, egy idő után "átáll" erre az agy?
2022. márc. 21. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem. Esetleg pszichoterápiával feltárható az ok, hogy miért érdekel ennyire mások véleménye és akkor az kezelhető.


Ha egész nap ez jár a fejedben hogy "nem érdekel mások véleménye", akkor generáltál egy probléma helyett egy másikat. Normális lelkületű ember nem gondolkozik sokszor ilyeneken. A hipochonder is azért hipochonder mert állandóan keresi magán a tüneteket, ha kell ha nem.

2022. márc. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se lehet ilyen olcsón megúszni, pár hét mantrázáson múlna csupa mentálisan rendezett ember lenne:)
2022. márc. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól, hogy mondogatsz valamit még nem nyer értelmet, nem lesz tartalma a mondanivalónak.
2022. márc. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!