Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon bizarr ha ezért nem...

Nagyon bizarr ha ezért nem csinálnám álmaim szakmáját?

Figyelt kérdés

Budapesten nőttem fel. Utálom a mocsok retkes világát. Robbanna fel ahol van.

Kiköltöztem onnan, most Pest megyében lakom itt jó. Ha vissza kéne költözni szerintem depressziós lennék.

A csavar, hogy szinte csak ott van érdekes munkalehetőség és álmaim munkája is. De így nem vállalom.


2022. márc. 22. 14:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
A te dolgod.
2022. márc. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés. És némi kifejtést is szívesen veszek.
2022. márc. 22. 14:45
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen normális.


Páromnak is bp-en ajánlották meg azt a fizetést, amiből pikk-pakk megvehetnénk azt a házat, amire vágyunk.

Ő köszönte szépen, 5 év BPesten töltött év neki nagyon betett, szó szerint semmi pénzért nem menne vissza oda lakni.

Inkább jobban spórolunk most, csak bp-re soha :)


(Ő falusi, én tanyasi vagyok eredetileg, most féltanyasi életmódban élünk :))

2022. márc. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3. 😂🤪
2022. márc. 22. 14:50
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem bizarr. A te életed, te prioritásod érvényes. Ha nem tudsz teljes életet élni a mocsokban (ahol én is élek, és ugyanúgy menni akarok), akkor teljesen ésszerű ha nem dolgozol itt.
2022. márc. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
agglomerációból bejárkálni esetleg talán lehet jó neked
2022. márc. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Remek de arra senki sem gondol, hogy így is őrlődik az ember. Diplomásan, csak keresem a helyem, és aljamunkákat végzek. Szégyellem.

Innentől érdekes a dolog....

2022. márc. 22. 15:08
 8/17 A kérdező kommentje:

Jaj de aranyos a privátos, köszönöm szépen igen tudok róla.🥰

Sajnos ezt most nem szeretném elmondani, de mondjuk, hogy michelin csillagos étkeket akarok összerakni.😅

2022. márc. 22. 15:09
 9/17 Shaddark ***** válasza:
83%

Én a bejárást / otthoni munkavégzést (ha van rá mód) azért megfontolnám. Már ha nem megy rá a fél napod.

Vissza valószínűleg én sem költöznék, az ember célja ne legyen az, hogy boldogtalanná tegye magát.

2022. márc. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%

Utána érdeklödnék, nincs-e lehetöség legalább is részben home office-ban dolgozni, heti egy napot meg azért csak kibirnál, ha annyi idöre kellene benn lenni a munkahelyen.

Persze erösen függ attól, konkrétan milyen munka az, amiröl álmodsz, mennyire kell fizikailag ott lenni.

Az idönkénti bejárás azért sokkal kevésbé megterhelö, mint ott lakni.

2022. márc. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!