Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a leggázabb dolog,...

Mi volt a leggázabb dolog, amit valaha egy próbafülkében csináltál?

Figyelt kérdés

Pl.: a múltkor a boltban határozta el 1 köbmèter gáz, hogy távozni szeretne a segglyukamon a külvilágba. Egèszen pofásan halkra sikeretedd az akció, de volt egy csöpp sanda gyanúm, hogy lehet egy kis "szaftja" is volt... Így szívroham közeli állapotban lekaptam az első ruhát a polcról ès berohantam a próbafülkébe lellenőrizni a dolgokat (hál' Istennek nem szartam be) XDD

Ti jöttök :D



2017. márc. 14. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős ez a lapjárás , főleg zsírosabb és egészségtelenebb áruk zabálása okozza ezt tünetet . A sav marja az alagút végét ezért tűnhet az az érzés hogy makacs szennyeződés került a naciba .
2017. márc. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nem az én hibámból adódóan ugyan, de aki ismeri a westendi New Yorkert, az tudja, hogy a próbafülkék nincsenek elkülönítve egy térben, hanem az üzlet közepén van és rohadt alacsonyra van szerelve a függöny, így nem egyszer fordult már elő, hogy farkasszemet néztem egy 190cm+os csávóval miközben az elsétált a fülke mellett
2017. márc. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Nem próbafülke hanem másfajta. Nyilvános wc. Ez is fülke. Egy építkezés mellett mentem el a környéken és már majdnem bebrunyáltam. Az építkezésnél állt 2 mobil wc és benyitottam az egyikbe. Mit látok nagy meglepetésemre? Ott ül a retkes szomszéd Kalász cigányasszony és polírozza a koszos és fekete p..áját! Majdnem elhánytam magamat. Komolyan megtörtént! Utána ennek az esélyét számolgattam a fejemben.
2017. márc. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
93%
Hasonló eset, mint a tied. Elmentem vásárolni, nagyban nézegettem a ruhákat, amikor egyszer csak jött egy iszonyat görcs, utána pár perc múlva hányinger majd újra a görcsök. Nálam ez jelzi, ha megérkezett a havi metál, és -bár elméletileg még volt pár nap odáig- nyilván megijedtem, hogy megjött és szintén bezúztam a próbafülkébe megnézni. Szerencsére nem volt semmi, kibírta még az utat hazáig.
2017. márc. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!