Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jónak számít ha ennyit le...

Jónak számít ha ennyit le tudtam vezetni egyhuzamban?

Figyelt kérdés
958km volt a gps szerint visszafelé megint ennyi (magyar-svajc). Max 5-10 percekre álltam meg tankolni, wc. Aztán ott bepakoltam, vám stb... Enni menet közben ettem, ittam. Egy nagyobb furgonnal. Még a ráadás hogy mikor odaértem már nem volt szállás úgyhogy a kocsiban éjszakáztam de szinte semmit sem aludtam, szóval 2 napig fennt voltam, tudom hogy örültseg, de sajnos így jött ki. Két nap volt az egész, nem vagyok hivatásos sofőr, csak megkértek ugorjak ki pár dologért, nem ez a munkám, viszont régóta szeretnék belevágni a kamionozasba belevágni, ha ezt még tudtam oldani akkor jó lenne nekem ez a szakma?

2022. márc. 23. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Ügyi vagy.
2022. márc. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Bravo. Ilyen miatt tortennek brutalis balesetek.
2022. márc. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát én 600 km után, igaz volt benne 2 tankolás, meg 1 "rakodás", de hulla voltam. A végén már 90-es táblánál 65-tel zötyögtem hazafelé😅

Egyébként azelőtt nem sokkal lett meg a C kategóriám és egy 2.3 jtd fiat ducatoval voltam. (165 a vége, de qurvanagyot lép😁)

2022. márc. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Veszélyeztetted önmagadat és ami rosszabb, mások életét...

Közben egészségi állapotodtól függően kocskáztattál egy rakat akár halálos dolgot... pl trombózist is lehet ilyentől kapni...

2022. márc. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
kamionoknal 4,5 orankent meg kell allni 45 percre legalabb, es napi 9-10 ora vezetes utan legalabb 9 ora piheno, szoval ott sokkal nyugisabb az elet, mint a szaros furgonokon…
2022. márc. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok furgonos, csak beválltam egy ilyen fuvart, nem sofőr vagyok.
2022. márc. 25. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!