Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miêrt nincs elég időm?Hogy...

Miêrt nincs elég időm?Hogy osszam be jobban?Nagyon nehéz.

Figyelt kérdés
Gyerekként reggelente megnéztem felébredve az ágyban több műsort a tv ben pl mokka,Minimax,M2.Vagy felnőttként több filmet egymás után.Olvasás is belefért sőt még a kirándulás is a szüleimmel.Persze ott volt az étkezés,öltözés,mosdás is.Mikor már akkora voltam besegítettem a konyhában is mert kötelező volt,valamint a vasalás,ruha elpakolás is.Igaz mosnom nem kellett,anyuék közösen csinálták.Azt akarom kihozni hogy gyerekként játszottam,tanultam,tv-ztem,barbiztam,olvastam és mellette a szükségletek de mindenre volt időm.MOST azt érzékelem hogy felébredek 9 után,fürdök,eszek,kis rendrakás a konyhába,mosás tervezés vasalás ,3 lap könyv olvasás ÉS ESTE VAN.Miért van ez,szörnyen frusztráló hogy nincs időm kiélvezni a napot.Nem tudok megnézni egy filmet sem mert oly hamar kimerülök és este lesz.Mit tegyek ez ellen,hogy legyen több időm.Osszam be egy listán hogy mikor mit csinálok?Lehet hogy túl sok feladatot csinálok és azért nem tudom kiélvezni?
2022. márc. 23. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem dolgozol?
2022. márc. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"eszek,kis rendrakás a konyhába,mosás tervezés vasalás ,3 lap könyv olvasás"

"Lehet hogy túl sok feladatot csinálok"


Lehet.

2022. márc. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noren1989 ***** válasza:

Kelj mondjuk 6kor.


Nekem pl így van időm kényelmesen megnézni 2 VR stream-et. Aztàn 7kor indulàs a munkàba.


Amúgy kétlem, hogy ezek a feladatok leterhelnének.

A tervezés mit takar? Munka, vagy szórakozàs?

2022. márc. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mifelénk az ilyent elkényeztetett, kitartott ...-nak hívják.
2022. márc. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"mosás tervezés"....???


Ez valami hosszabb tevékenység? Vagy hogyan érted...? Megtervezed, hogy előbb a fehéreket mosod, vagy a színes programot indítod el? :-O

2022. márc. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"felébredek 9 után"


????


Ne aludj késő délelőttig, hanem kelj fel reggel.

2022. márc. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem kapunk választ a viszontkérdésekre?
2022. márc. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem hát... belegázoltatok a lelkecskéjébe!
2022. márc. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A faszt nem most néztem csak meg mert nem voltam bennt biztos hogy sikerült kiraknom a kérdést.Mosás, teregetést akartam írni csak nem sikerült.Nem tudom mit tegyek hogy ne 9 vagy 10 után ébredjek,mert így tényleg időt vesztek és az idő nagyon fontos,mert az segít minket az élet bizonyos részein.Példa van 5 nap bemagolni a leckét.
2022. márc. 27. 14:30
 10/13 anonim ***** válasza:

akaraterő kislányom!

Beállítod 6:00-ra az órát és fel is kelsz akkor. Nem henteregsz az gyban még 3 órát.

2022. márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!